2737
2734
عنوان

بچه ها تو عید به جاری و خواهرشوهر زنگ زدید برلی تبریک عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 69 پست
زشته خوب زنگ میزدی 

دیگه الان دیر شده همون سال تحویل باید زنگ میزدم 

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنداداشم زحمت کشید بهم پیام داد..من کلا عادت ندارم تلفنی با کسی حرف بزنم.. فقط پیام😅

منم این مدلیم یا حضوری یا پیام البته پیامم ندادم 😐

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
2728
خواهرشوهرک ندارم.جاریمم من ازاون بززگترم اون باید زنگ میزد ک نزد.پدرمادرشوهرمم فامیلن.مادرشوهرم عممه ...

ناراحت شدی جاریت زنگ نزد؟

خداروشکر این مورد رو خوشحالم ک عروس بزرگم و بقیه باید تبریک بگن 

آخه من یادم میره اهل این کارا نیستم واسه همین همه میذارن ب حساب بزرگتر بودنم و خودشون تبریک میگن

مادرشوهر پدرشوهر هم ک تو ی ساختمان هستیم شب عید پیششون بودیم 

2740

آره ما تماس تصویری با درجه یک و دوها حرف زدیم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ناراحت شدی جاریت زنگ نزد؟

ن مهم نبود.اخه پدربزرگش ده روز قبل عید فوت شد درگیر اون بودن.زنگ نزدواسه عید منم زنگ نزدم.کلا اهل زنگو اینا نیست.ارتباطی نداریم.اونامشهد زندگی میکنن.واسم مهم نیست اصن.کاری کارهم نداریم

من نزدم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706