2733
2734

من چند روزه بابا بزرگم فوت شده و در کلم خیلی حوصله درس خوندن ندارم کتاب صوتی گوشی میدم ورزش میکنم پیانو میزنم فیلم میبینم و ... از اینکارا

شاید روزی دوساعت درس بخونم که چند روزه نخوندم

ترم یک پرستاریم

بعد امروز رفتم تو گروه دیدم یه دختره رفته زیرنویس انگلیسی اسلاید استادو ترجمه کرده ازش سوال میپرسه چیزایی که اصلا استاد نگفته

یعنی حس کردم هیچی بلد نیستم خیلی حالم بد شد

من درس خوندن خیلی برام مهمه تحصیل برام مهمه

نمیدونم چرا حوصله ندارم خیلی یعنی سختم میگیرم توقع دارم همرو کامل حفظ بشم 

خودمو باختم یه لحظه

به مامان بابامم نگرانیمو ابراز کردم بهم گفتن بروبابا منفی نگر فلان فلان... درکم نکردن😑

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

میگم نکنه این ترم بیفتم اینا چرا انقدر درس میخونن الان من استرس گرفتم همیشه تو درس خوندن استرس میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ورزش کن

ورزش میکنم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
فقط اینو بهت بگم ک من دارم مث چی میخونم ک ب رشته تو برسم 😢

من ازاد مشهدم خیلی تلاش خاصی نکردم یعنی پایم خوب بود تو دبیرستانم شب امتحانی بودم ولی همیشه استرسشم داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه بابا عشقم نگران نباش 

منم مثل تو دانشجو ام و درس خیلی برام مهمه 

اما الان یکم بگذره خودتو پیدا میکنی

کنکور که نیست 

نترس درست میشه عقبم نمیفتی

افتادن چیه؟؟؟پاسی با نمره خوووب

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
اون دختره از اونا هست که تا معلم میگفت خودکار بدین یقه پاره میکرد😒🎈

اصلا تو نمیدونی چ حالی شدم سوالشو دیدم یه لحظه احساس کردم خنگ دوعالمم گفتم وای من دارم چیکار میکنم سرم درد گرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ازاد مشهدم خیلی تلاش خاصی نکردم یعنی پایم خوب بود تو دبیرستانم شب امتحانی بودم ولی همیشه استرسشم ...

وایی خوشبحالت من آرزومه...خیلی ها مثل من آرزودارن جای تو باشن قدرشو بدون..خداپدربزرگتو بیامرزه 

الان تو یه موقعیتی هستی ک این حس طبیعیه کم کم ب خودت بیا و اعتماد ب نفستو دوباره پیداکن پدر بزرگتم ...

اعتماد به نفسه گم شده هرچی میگردم پیدا نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا عشقم نگران نباش  منم مثل تو دانشجو ام و درس خیلی برام مهمه  اما الان یکم بگذره خ ...

اره میدونم پزشکی هستی این سوال فیزیو پرسید سوالشم این بود

تو ناحیه ی ca 1هیپوکمپ اتصال گیرنده های AMPAتو غشای نورونها باعث افزایش ورود سدیم از این گیرنده ها و بنابراین دپلاریزاسیون میشه که خود این دپلاریزاسیون  باعث میشه mg از منافذ گیرندهای NMDAخارج بشه که خوده این کار باعث افزایش ورود یون کلسیم و تجمع کلسیم میشه پس نتیجه این میشه که افزایش کلسیم تو نورون های پس سیناپسی عامل اصلی شروع پیام رسانی برای ایجاد LTPمیشهاما در مقابل توی فیبرهای خزه ای چی باعث میشه که چرخه ی AMPA و پروتئین کیناز A تغییر کنه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706