2737
2739
عنوان

بیاید از عجیب ترین اعتقادات و حرفایی که تو سایت شنیدین بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3807 بازدید | 141 پست

یه کاربری  بود اعتقاد داشت کسی که نحاست خواره (الکل)مجازاتش مرگه واقعا از این حجم سنگدلیش تعجب کردم 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جیش چرخشی و غلام نصاب رو نگید مرسی اه

عاشق امضات شدم عزیزم.

عالیه انگار چند ساله میشناسمت خیلی لطیف بود💋💋😍😍😍😘😘خدارو شکر که الان سالمی گلم😘😘

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2728
عاشق امضات شدم عزیزم. عالیه انگار چند ساله میشناسمت خیلی لطیف بود💋💋😍😍😍😘😘خدارو شکر که الان سا ...

این لطف شمارو میرسونه عزیزدلم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
این که بعضی ها خیلی اصرار دارن به درس بودن بردن دختر به معاینه بکارت  خیلی برام عجیبه  ت ...

منم میخواستم همینو بگم 👍

یه توهین آشکاره به خانم ها

یعنی تو انقدر ... هستی که ما بهت اعتماد نداریم و باید برگه بیاری

جالبه که آنقدر حمایت می کنن بعضی از خانم ها از این کار

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

اینکه شوهراشون کلی محدودشون میکنن ولی هیچی نمیگن

نمیزارن برن بیرون، کار کنن ، ادامه تحصیل بدن خیلیم راضین

یا اینکه خودشون حق نصب تل و اینستارو ندارن ولی میزارن شوهرشون داشته باشه یا حجابشونو شوهرشون تعیین میکنه

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
اجازتون دست کیه؟ رسما زن و شوهرید

پدر و مادرم 

کنار همم نمیخوابیم

بیچاره اینقد اذیت میشه

امشب کلی غر زد

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
مام اجازه رابطه نداریم شوهرمم گرمه شدید

وای توروخدا خواهر تاحالا چیکار کردی منم با نامزدم عقدیم یعنی میترسم از زمانی که واقعا زنش شم میدونم پوستم میکنه 😂😂😂😂😂الانم با بدبختی جلوشو گرفتم😂

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

چندروز پیش یکی میگفت گوشت داخل نانازش رو بریده

میگفت خونش بند نمیاد

حالم بدمیشه یادم میوفته🥴🥴🥴

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

اینکه بعضیا چقدر سریع قضاوت میکنن 

سریع دل میشکنن 

خود من یکی بهم گفت حرف نزن تو مردی😂😂😂

خیلی چیزااااا 

بعضیا واقعا رو مخ تشریف دارن

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

چندتا کاربر و یکیشونم معروف بود حتی بچه هاشونو از زمان تولد دادن شوهرو دیگه هرگز بچشونو ندیدن و خبری ازشون ندارن و جالب که فقط درگیر تیپ و آرایش خودشون بددن تو تاپیکهاشون و عشقهای جدیدشون😯

2706