2733
2739
عنوان

یه سوال درمورد شام دارم اره هنوزنخوردیم 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 24286 بازدید | 242 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب میشه توضیح بدی؟؟؟ میخای به شوهرم بگم اگ خاست بیاره؟؟؟ البته خیلی سنگینه واس شام نه

من واسه ‌شام دوبشقاب غذا خوردم 

ماکارونی ک چیزی نیست

برو بیار اونو بخورین پوره رو هم بزا یخجال

چه حس خوبیه وقتی ک نفست بهت میگه نفسم
فوقش ب شوهرم میگم اگ میخای برو بیار من ک حاضرم سختی غذاپختن بکشم اما نرم 

آره خودت نرو.بگو شوهرت خواست بیاره بذار برای فردا.برای شبم شام خودتونو بخورید

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2728
اررره

اسی ساعت دوازده س ها خوردین ماکارانی یا نه؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2738
برو بیار .الان میگن وسط تاپیک مردم آه وناله نکن ولی میگم خوش بحالتون با مادرشوهراتون من تو ده سال یه ...

منم ناله کنم یه ذره ؟ 😁😁😁🙄🙄🙄🙄

من باردار بودم تو یه ساختمون ، دریغ از یه بشقاب کوفت که بده در خونه ی ما 

ولی به جهنم 😊😁

کاربر قدیمی 😊 از صفر شروع کردن همیشه هم بد نیست 😁
اررره

من جات بودم یا از پوره که درست کردم می بردم براش اگه می خواستم ماکارانی بیارم یا اینکه فردا کوکو یا هرچی درست کردم براش می بردم اینجوری بیشتر به دلم می نشست 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
اهااا اره اینم خوبه ولی سیب زمینی هام اب پز هستن 

عیبی نداره الان یه تخم مرغ و ادویه بزن توش سرخ کن بشه کتلت 

اینجوری چند سال دیگه مادر شوهرت منت نمیذاره که من بهشون غذا دادم زنش غذا درست نکرده بود 

ببخشید ولی این غذا مونده یکی دیگه‌س توی خانواده و فامیل ما کسی اینجوری بگه اونو به عنوان یه فرد بی شخصیت میشناسن که برای کسی احترام قائل نیست😐 و اون فرد اگه میخواد غذا بده میاد میگه براتون گذاشته بودم کنار نه اینکه زیاد اومده بیا ببر

البته هر کسی فرهنگ خودشو داره

2706