2737
2734
عنوان

برای کنکور کتاب معرفی کنید

93 بازدید | 15 پست

من ده سال پیش کنکور دادم. برای ۱۴۰۰ میخوام بخونم. لطفا بهم کتاب تست برای هر درس معرفی کنید. ممنون

برای حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنید❣اللهم صل علی محمد و آل محمد 🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب مشاوران برا انسانی عالیه من فلسفه منطقو بااین کتاب ۸۰ میزنم 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2728
کتاب مشاوران برا انسانی عالیه من فلسفه منطقو بااین کتاب ۸۰ میزنم 

من امسال کنکور دارم

درسم خیییییییلی خوبه

ولی بامنطق اصلا نمیتونم ارتباط برقرارکنم وحشت دارم برم سمتش😂😂

2738

هدفت چه رشته ایه؟؟؟

دانشگاه چی خوندی؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

زمان من اینا خوب بود 

من ۹۶ و ۹۷ کنکور دادم

زیست :واسه خوندن فاگوزیست بخون واسه تست نشرالگو و تست های ازمون های لیموترش 

فیزیک و ریاضی : تست های کنکور رو فقط کار کن 

که اونم توی کتاب های مختلف هست مثل تخته سیاه و خیلی سبز و مهر و ماه هس

شیمی :اول تست های کنکور رو کار کن و بعدم کتاب ازمون های فار عالیه ولی سطحش بالاس اول بایدتست کنکور کار کنی.

حالا یادم اومد بازم میگم 😊

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

تا ندوتم در چه سطحی هستی نمیتونم بهت بگم از رو چه کتابی بخونی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
من امسال کنکور دارم درسم خیییییییلی خوبه ولی بامنطق اصلا نمیتونم ارتباط برقرارکنم وحشت دارم برم سم ...

منطق شدیدا تراز سازه سه برابر ریاضی برات تراز میسازه حتما برو سمتش شک نکن من سال ۹۸ این درسو ۸ درصد زده بودم ولی الان رسوندمش به ۸۰ متولد چندی؟؟😁هدفت چیه؟؟

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
منطق شدیدا تراز سازه سه برابر ریاضی برات تراز میسازه حتما برو سمتش شک نکن من سال ۹۸ این درسو ۸ درصد ...

من متولدم ۷۵ ام😅

سال ۹۴کنکور دادم ۶ترم یه رشته ای ویه دانشگاهی خوندم(نگم دیگه ک شناخته نشم😁)

ترم ۶ انصراف دادم که یه رشته ودانشگاهه دیگه وتجربه کنم(میدونم دیوونم)🤦‍♀️

۹۸ کنکوردادم فقط تربیت معلم انتخاب رشته کردم قبول هم شدم سنم نخورد😶

امسال هدفم حقوق تهرانِ

نطرت راجبه اهمیت ریاضی چیه؟!

2706