2733
2734
عنوان

مهر نمازم از اینا که رکعت شمارن

121 بازدید | 11 پست

جرم گرفته..چ جور تمیزش کنم؟

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

با چسب چسبیده دیگه. درش بیار بشور یا بزار رو شوفاژ بعد با چسب قطره ای مجدد بچسبون

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چطوری رکعت شمارش تاحالا خراب نشده؟چندوقته استفاده میکنی ؟ مال من هی رکعت شمارش خراب میشه اخرش رو کا ...

چن ساله دارمش..مهر امین میگیرم..خوبه...یکی دیگه قبلا داشتم زود خراب شد 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
بزار رو بخاری سفید میشه بعد چندساعت 

خیسش نکنم؟

فقط بتراش با سمباده

سمباده ندارم