2737
2739

دو تا پسر یک ساله و چهار ساله دارم بعضی روزها مثل امروز خیلی اذیت میکنن یعنی کوچیکه زور میگه وسایل بزرگرو برمیداره لگو میسازه خراب میکنه کلا به زور هر جا اون میره کوچیکه هم مثل چسب میره دنبالش و به همه چی دست میزنه بزرگه هم جیغ و داد و کریه میکنه بزرگه روی تفی کردن و این چیزها حساسع اینم همش اسبابذبازیهاشو دهنش میکنه ضعف اعصاب گرفتم امروز نشستم گریع کردم از دستشون دلم خیلی گرفته دلم آرامش و سکوت میخواد

تورو خدا کسیرشرایط منو داره؟یعنی تا کی وصعیتم اینجوریه؟

الان تو منی یا من تو هستم  امروز رواااااانی شدم

مترسک:وقتی نمیشود رفت=>همین یک پا هم اضافیست.خواهش میکنم دگ‌کاربری منو نترکونین چون خط زیااااااااد دارم 🤪در نی نی سایت باید زورکی بعضی ها رو دوس داشت وگرنه ترور میشی......مثلا سردار دلها رو 😒وااااااااا.......چرا این قد میترکونین خداوکیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از زندان بدتر شده اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر نپرس یدونه دارم پاره ی آتیشه امروز سر دخترم با شوهرم دعوای بدی کردیم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
2728
2738
بچه هاتون چند ساله هستن؟

سه و نیم و یک و نیم کوچیک پدر دختر بزرگمو در میاره، واقعا ما باید چیکار کنیم

مترسک:وقتی نمیشود رفت=>همین یک پا هم اضافیست.خواهش میکنم دگ‌کاربری منو نترکونین چون خط زیااااااااد دارم 🤪در نی نی سایت باید زورکی بعضی ها رو دوس داشت وگرنه ترور میشی......مثلا سردار دلها رو 😒وااااااااا.......چرا این قد میترکونین خداوکیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از زندان بدتر شده اینجا
من غیر عادیم آیا؟؟؟ اینارو که تعریف میکنید دلم ضعف میره الان دلم خواست جات بودم😍

عزیزم بهتر میشن ولی باز هم ادامه داره و متاسفانه دومی ها زور هستن 😂😂

من دخترم کوجیکه ولی پسرم از دست ذله شده 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706