2737
2734
عنوان

اینم نتیجه ملاحظه پدر و مادر در خرید جهیزیه😕🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 7921 بازدید | 224 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده شوهرت و دامادتون در يه حدن؟؟ شايد دامادتون خونه بهتر گرفته يا عروسي خيلي خوب ميخواد بگيره

اون داماد اگر عروسی خوب میگیره یا خونه خوب برا دل خودش میگیره،،، انداره جیب خودش میگیره پدر و مادر برا بچه ها باید اندازه هم خرج کنن،،، 

چه ربطی دارن اینا به هم جهزیه از طرف پدر مادر بود نه شوهرا      

بعضي از خانواده ها به دختري كه شوهر ثروتمند داره، جهيزيه بهتري ميدن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

حق با توعه

ولی خب اینارم باید در نظر گرفت

شرایط مالی و اجتماعی شوهر خواهرت با شوهر تو تو یک سطحه ؟

وضع مالی خانوادت از ۳ سال پیش تاحالا تغییری کرده ؟

اگر این دو مورد نیست خب حق دارب

ابجیم 3سال قبل من جهیزیه خرید خیلی صرفه جویی کرد

اما برا جهاز من خودش همچیو میگفت برای من بخرن. دست بابام بازتر بود موقع جهاز من. اما من خیلی چیزارو موقع جهیزیم، برای ابجیمم برداشتم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم مثل شما بودم دقیقا

بزای خواهرم خیلیییی بهتر گرفتن. همش تو فاصله یک سال ازهم

ولی من خواهرم خیلی دوست داشتم. کمی ناراحت شدم. ولی در کل برام مهم نبود

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

خودت نخواستی دیگه.حالا چرا گریه میکنی؟خواهرت پررو بوده گفته شما ملاحظه کردی و نخواستی.منم عین شمام.ته دلم یه چیزایی دوس داشتم ولی هم روم نمیشد هم دلم واسه پدرم میسوخت.من فقط چیزای ضرور خریدم ولی خواهر کوچیکم همه چی خرید.اصلا ناراحت نشدم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2740
خواهر ندارم نمیدونم فرق گذاشتن چه مدلی هست که بخوام درکت کنم . فقط یه سوال وضع داماد جدید یا شرایطش ...

نه فقط شوهر خواهرم تازگی خونه خریده (البته باباش براش خریده )

ما مستاجریم(شوهر من از صفر رو پای خودش بوده کسی بهش کمک نکرده )

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

باید بهش میگفتی منم ناراحت شدم والا😕

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
نه فقط شوهر خواهرم تازگی خونه خریده (البته باباش براش خریده ) ما مستاجریم(شوهر من از صفر رو پای خود ...

خوب میدونم اگه بگی میگن اون میخواد بره خونه خودش تو میبری مستاجری خراب میشه شنیدم که میگم بهونه است

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706