2737
2734

من سه سال پیش عروسی کردم 

از اون دخترایی نبودم که بهونه بگیرم و زیاده خواه باشم و با دیگران چشم و هم چشمی کنم و ملاحظه گر بودم همیشه 

اولین روز که میخواستیم بریم برای خرید جهیزیه مامانم بهم گفت ضروریات بخر و چیزای خیلی غیر ضروری و فانتزی نگیر و اینجور چیز ها را تو زندگی مشترک شوهرت بخره کم کم چون اصلا نیازتم شاید نشه و اسراف و ...

و چند وقت یکبار هی تکرار میکرد که غیر ضروری نخر و وظیفه شوهرته که تو زندگی اینا را برات بخره و...

منم حرفای مادرم قبول کردم و با خوشرویی پذیرفتم و موافقت کردم و چیزای مهم و تو چشم و ضروریات خریدم که از ته دلشون هم راضی باشن از این هدیه ای که میخوان بدن

حالا خواهرم چند ماهه که عقد کرده و میدونستم یسری جهیزیه خریده 

امروز رفتم خونه مادرم براش خریداش انجام دادم بردم 

بعد مامانم تنها بود میخواست آش بپزه قابلمه بزرگ میخواست که تو پارکینگ بود 

رفتم براش بیارم دیدم یا خدااااا کل پارکینگ جهیزیه چیدن روی هم کاااارتون کاااااارتون کلیییی وسیله ازهمون غیر ضروری ها!!!

اصلا هنگ کردم اومدم بالا گفتم مامان به سلامتی همه جهیزیه آبجی تکمیل شده دیگه؟!

مامانم گفت نه،بچم هنوز خیلی چیزا لازم داره که خوردیم به کرونا اوضاع بهتر بشه میریم براش میگیریم

گفتم بسلامتی تا الان چقدر خرج کردین ؟

گفت ۲۵۰ میلیون خرج کردیم!

دیگه خیلی ناراحت شدم از این همه فرقی که بینمون گذاشتن 

کمکش کردم آششو پختم و زود اومدم خونه نشستم گریه

خیلی دلم شکسته خیلی😔

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بیخیاال برای خواهرت ارزوی خوشبختی کن دنیا کوتاهه غصه مال دنیا نخور

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵
2706