2733
2739
عنوان

اونایی که عاشق بودن یا هستن بیان

191 بازدید | 19 پست

با خووتون فکر کنید تو خود واقعی طرف رو دوست داشتی یا تصویر ذهنی که ازش ساختی؟

تو ممکنه اون فرد رو توی ذهنت اونجور که دوست داری تصور کردی نه اونی که واقعیت داره مثلا تیپ و قیافه اون +اخلاق و شخصیت دلخواهت بعد بگی من عاشق فلانیم !!!

از کجا میدونی اگه باهاش ازدواج میکردی چند سال دیگه عوض نمیشد و مثلا خیانت نمیکرد بهت ؟.تمام باور هاتو بهم میریخت

آدما تغییر میکنه مثلا طرف الان یه حرفی میزنه چند وقت بعد خودش میگه من اون موقع اشتباه فکر میکردم و ... 

با واقعیت زندگی کنید خودتونو مریض و شرطی نکنید با آدما تو ذهنتون زندگی نکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من واقعا عاشق خودش شدم

عاشق چیزی ک بود

عاشق مهربونی هاش 

عاشق حرفای قشنگش

عاشق وجودش تو زندگیم

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋

همیشه همینه، از یک تصویر خوب کوچیک سناریو خوبی میسازیم و فکر میکنیم واقعیه، دل حالیش نمیشه این چیزایی که گفتی کار عقله اگر زورش زیاد باشه میشه همین که شما میگی

.                                                                  
2738

من قبل ازدواج یه تصور کاملاااااا متفاوتی از همسرم داشتم ولی بعد تو دوستی دیدم یه چیز دیگس رفتارایی که ازش متنفرم

ولی با این وجود نمیدونم چرا بیخیالش نشدم و وحشتناک دوسش دارم

من شوهرم قبل ازدواج یه آدمه دیگه بود الان میگه قبلا شرایطم فرق میکرد با این حال هنوز دوسش دارم چون بالاخره وابستگی پیش میاد خودمم دیگه اون دختره سابق نیستم که اون فکر میکرد ولی خب دیگه بهم وابسته شده همینه که هست

بزار منم بگم هیچوقت پا رو شخصیت و غرور خودتون نزاربد چون آدمی که دوستتون نداره بالاخره میرم وقتیم بره دیگه حتی خودتم برا خودت نمیمونی

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
بزار منم بگم هیچوقت پا رو شخصیت و غرور خودتون نزاربد چون آدمی که دوستتون نداره بالاخره میرم وقتیم بر ...

عالی گفتی، دقیقا👏👏

.                                                                  
2706