2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2728

کیفکده هم برا شهر ماست ما حضوری میریم خرید ولی عالیه کاراش قیمتاشم عالیه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

یادش بخیر

قبل کرونا میرفتم خیابون سپهسالار کیف و کفش میخریدم😔😔😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2740
بابل گلم

کیفکده بور هیر 

کِجوئه؟

شهریار طبقه اخر درس بابل بندپی اونجه خرید کننه تو ندونی چیه اوهه مایسا خرید نکردی؟ ونه روبه رو هسه

شهریار طبقه اخر درس بابل بندپی اونجه خرید کننه تو ندونی چیه اوهه مایسا خرید نکردی؟ ونه روبه رو هسه

شاید خرید هکردبوم مه یاد بورده.. ندومه.. الان دَوِس نیه؟؟ وا هسه بورم؟ مایسا اَی کجوئه خخخخ

📢📢🔇آقای قاضی میشه یه سند📃بذاریم فکرمون🧠آزاد شه؟؟
شاید خرید هکردبوم مه یاد بورده.. ندومه.. الان دَوِس نیه؟؟ وا هسه بورم؟ مایسا اَی کجوئه خخخخ

مایسا هم طبقه اخر شهریاره کیفکده پنج شنبه جمعه ها همیشه اف زو قیمت ایارده پایین انه خار بیه الان فکرکنم از شنبه گتنه باز بونه بور پیج دله بپرس یا اگه انتخاب هکردی بابل دری تسر رایی کننه