2733
2739

من باردارم هفته ۲۵ این بچه رو بعد دوتا سقط خدا بهم داده قبلا آدم استرسی بودم الان با کرونا بدتر شدم

همسرم ازم رابطه میخواد ولی من انگار میمیرم و زنده میشم همش میگم نکنه ناقل باشه من مریض کنه😭

توروخدا بگید شما چیکار میکنید راهنماییم کنید

همسرمم رعایت کلی مثل دست شستن و اینا میکنه اما خب بیرون هم میره😭

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

یعنی چی؟اگه ناقل باشه که هرازراهی میتونی بگیری مگ بیماری کرونا مقاربتی که فقط از اون راه بگیری.

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ببین واقعا نگرانیت الکیه

شیوع این بیماری انقدر بالاست که شما که تو یه خونه زندگی میکنین در هرصورت اگه ایشون مبتلا بشه خدایی نکرده شما هم میگیری پس الکی ربطش نده به رابطه جنسی و به خودت استرس بده

رعایت بهداشت تنها راهه بدون استرس و نگرانی

💏"You & me 💕make a wonderful "We
من همش استرس اینو داشتم نزنه کیسه اب پاره شه

😔😔😔بارداری تو این شرایط خیلی سخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
یعنی چی؟اگه ناقل باشه که هرازراهی میتونی بگیری مگ بیماری کرونا مقاربتی که فقط از اون راه بگیری.

خب تو صورتم که تو حالت عادی عطسه سرفه نمیکنه دستاشم تو خونه میشوره

فقط میمونه رابطه جنسی که تو حلق منه😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستامون قشنگ راهنماییت کردن عزیزم

کرونا فقط از راه تنفسی و تماس دست آلوده به چشم یا دهان و بینی صورت میگیره تا حالا موردی ابتلا از طریق رابطه جنسی گزارش نشده

اگه اشتباه نکنم جزو سوالهای کلینیک همینجا بود

این استرست که بدتر از کورناس دور از جون البته

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2738
بابا این مردا چرا اینجورین اه

خدا بهمون رحم کنه واقعا😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستامون قشنگ راهنماییت کردن عزیزم کرونا فقط از راه تنفسی و تماس دست آلوده به چشم یا دهان و بینی صو ...

خب تو رابطه جنسی بوسیدن هم هست😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ببین واقعا نگرانیت الکیه شیوع این بیماری انقدر بالاست که شما که تو یه خونه زندگی میکنین در هر ...

همش میره اینور اونور

الانم رفته خونه همسایه کامپیوترشو درست کنه برام دعا کن عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب تو رابطه جنسی بوسیدن هم هست😭😭

عزیزم

دور از جون اگه همسرت ناقل باشه سر یه سفره هم بشینید میگیری ازش

مادر یکی از دوستام همینجوری با رعایت و ملاحظه از خواهرش گرفته بود

اونا فقط سر یه سفره نشسته بودن، با حفظ فاصله

دوستم داشت دیوونه میشد میگفت امکان نداشت

نه دستی نه روبوسی

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

خب کرونا بگیری چی میشه؟؟؟؟؟حتی اگه شوهرت ناقل باشه و رابطه ام نداشته باشی باهاش بازم میگیری...

از کجا معلوم نگرفته باشی و خوب نشده باشی...الکی اینفکرارو نکن...

رابطه داشته باشی یا نه ،همینه!!!!پس اون بنده خدام اذیت نکن...

خیلیا ک باردار بودن گرفتنو خوب شدن و خیلیام همین روزا زایمان کردنو گرفتنو بازم خوب شدن...

نمیگم نترس و ترس نداره....اتفاقا ترس داره،ولی دیگه نه درحدی ک تو میگی..در حدی ک فقط رعایت کنید

یکی از اشنا ها ما کرونا گرفت اما زنش نه

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2706