2737
2734

بچه ها استاتر کاربر صباچی است..من به جاش تاپیک زدم..

آدما مثل پیاز، لایه لایه اَن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐

💎𝕸𝖔𝖔𝖓 𝖙𝖆𝖚𝖌𝖍𝖙 𝖒𝖊 𝕴 𝖈𝖆𝖓 𝖘𝖍𝖎𝖓𝖊𝖊𝖛𝖊𝖓 𝖜𝖍𝖊𝖓 𝖎𝖙𝖘 𝖉𝖆𝖗𝖐⿴                             اوُردوزمغـزی دراثـر مصـرف زیاد فکـر⎙            ناشناس : https://abzarek.ir/service-p/msg/1174293
2728

سلام دوستان من اینجا اشنا دارم  و ایشون برام تاپیک زدن

تو رو خدا راهنماییم کنید.برادرم مغازه داره و درامد خوبی داره.مجرده الان پدر مادرم از خونه بیرونش کردن و شبا تو مغازع میخوابه.بابام میخواد زنگ بزنه بیان ببرنش کمپ چکار کنیم؟ بهترین کار چیه؟ 

من از تو راه برگشتی ندارم...
2738

بله عزیزم، یکی از اقوام مامانم تقریبا بعد از شاید ۱۵ سال اعتیاد به انواع و اقسام مواد، صنعتی و غیر صنعتی ترک کرد و الان حتی سیگار هم نمیکشه، ولی تقریبا سه سال تو کمپ ترک اعتیاد بود، تقریبا شبیه معجزه بود

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

۱۵ سال اعتیاد

جندبار رفت مطب های ترک اعتیاد همش هم الکی بود.

یکی از آشناها بردش کمپ.بعدش کلاس.دوره.راهنمااا

یه آدم دیگه شده.عااااالی.همش در مورد عرفان و خدا و قدرت اراده و ... میگه.یکی از بزرگترین معجزه های زندگیم بود که با چشم دیدم 

2706