2733
2739
عنوان

بیاین قضاوت کنین حق با منه یا نه؟؟

210 بازدید | 29 پست

من الان چند ماهه خونم هیچ جایی نمیرم حالا دوست پسرم امروز پاشده با خانواده و خالش اینا رفتن باغ کبابخوری حالا در حالت عادی نمیگه بریم بیرون ببینمت حتی شده تو ماشین یه چند مین ببینمت ولی همینطور چسبیده تن مادرش اینا منم امروز بهش گفتم من مرد تیتیش مامانی نمیخوام هر جا ننه بابات میرن توام ما میشی میری نمیگی کرونا میگیرم میدونی تو هیچوقت مردی نبودی که من میخواستم و خلاصه خیلی حرفا زدم بهش اونم برگشت گفت تو درک نمیکنی حرفای بچه گانه میزنی بعدشم گفت میرم حموم گفتم برو ولی دیگه خودت و کارات برام مهم نیستی دیگه جوابمو نداد منم دیگه چیزی نگفتم خدایی بگین حق با کیه؟

لطفا نگین چرا دوست پسر داری خواهشا 😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ک تواین اوضاع نباید دورهمی گرفت ولی حرف شماهم درست نبوده میتونستی یجور دیگه بهش بگی 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731

دیوانه ای ک‌ وقتتو با مرد جماعت تلف میکنی

من شوهر کردم بعد سه سال هنوز خانوادشو‌ب من ترجیه میده

توام فقط دوست دخترشی توقع بیجا نداشته باش من ک زنشم و سه سال با نداریاش ساختم‌چی بگم ک ناراحتی و خوشخالی مامان باباش ک حتی براش عروسی ام‌نگرفتن از ناراحتی و خوشحالی منی ک همه جوره کنارشم مهم تره

از من میشنوی ب خودت برس و ریشه ی هرچی مرده از زندگیت بکن بنداز دور

درسته ک تواین اوضاع نباید دورهمی گرفت ولی حرف شماهم درست نبوده میتونستی یجور دیگه بهش بگی 

عزیزم دور همی میره با خانوادش اونوقت نمیاد منو یه لحظه ببینه حتی تو ماشین دیگه قاطی کردم میدونم نباید اینجوری میگفتم ولی خب یه لحظه 😭

2738

وا چرا گیر الکی دادی هنوز دوست پسرته میگی چسبیدی به ننت پس بیاد بچسبه به تو هر کی جای خودش از الان میخوای رابطش با خانوادش رو مدیریت کنی؟؟ 

عزیزم راهی که پیش گرفتی غلطه و با مغز میزنتت زمین 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
دیوانه ای ک‌ وقتتو با مرد جماعت تلف میکنی من شوهر کردم بعد سه سال هنوز خانوادشو‌ب من ترجیه میده تو ...

😭دوسش دارم خب اگه دوسش نداشتم که پرتش میکردم بیرون از زندگیم 😭

عزیزم دور همی میره با خانوادش اونوقت نمیاد منو یه لحظه ببینه حتی تو ماشین دیگه قاطی کردم میدونم نبای ...

همیشه ک نرفته شاید اینبارهم یهویی شده

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

هیچ تعهدی به تو نداره دوستی یعنی همین

تو زیادی پر توقعی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
همیشه ک نرفته شاید اینبارهم یهویی شده

خیلی وقتا میره هر وقت مادر پدرش برن اینم میره اونسری گفتم نرو خوشم نمیاد هر سری اونا میرن توام بری باز اینسری رفت اونوقت خودشو تکون نمیده نمیار بیرون میگه خانوادم میگن نرو بیرون کرونا میگیری😒😒

هیچ تعهدی به تو نداره دوستی یعنی همین تو زیادی پر توقعی

ما قصدمون ازدواجه عزیزم هر سری خودم میگم ما شاید اصلا ازدواج نکنیم بهر حال ناراحت میشه اوووو بیاا ببین چقد بهش برمیخوره

2706