2737
2739
عنوان

معیاراتون واسه انتخاب شوهرتون چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چرا معلم😂😂😂

نمیدونم شاید چون خودمم عاشق معلمیم امسالم کنکور دارم آرزومه فرهنگیان قبول شم😁

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

اخلاق خوب

ایمان

خانواده خوب

کار آبرومند

درآمد برای زندگی معمولی

تحصیلات حداقل دیپلم

مذهبی باشه 

بادرس خوندن و پیشرفت من مشکلی نداشته باشه

همروداشت

بازم باهاش ازدواج میکردم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2728
بدبختی اینه ک ماها اگه تو نامزدی هم بهم بزنیم اسم طرف رومون میمونه

خوب قبل نامزدی باهاش برو بیرون ببین چجوره اخلاقش راجب مو ضوعات مخنلف باهاش حرف بزن مثلا ارایشگاه اتلیه رفت وامد با خانواده کار کردن مرد تو خونه به چالش بکش طرفو😁

من استقلال طرف برام خیلی مهم بود. تو فاصله خواستگاری تا نامزدی بهش گفتم من نه از خانواده ات توقع دارم نه خانواده خودم. اگر مردش هستی ادامه بدیم اگه نه بگو من جواب رد بدم. همین شد که نه ریالی از خانواده شوهر گرفتم نه جهیزیه و سیسمونی از خانواده خودم. مشکلات زیاد داشتیم شوهرم بیمار روحی بود الان سالهاست تحت درمانه. خیلی خوب شده خودم بیماریها و مشکلات زیاد داشتم ولی پام وایساده. بالاخره فراز و نشیب توی هر زندگی هست ولی برمیگشتم عقب بیشتر نامزد میموندم و اول اختلاف های مذهبیمون رو حل میکردم بعدش عقد میکردیم

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738
رشتت چیه

انسانیم 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
منم انسانیم و دوس دارم برم فرهنگیان  خوب خوندی تو تا الان؟

عاره دو دور کتابارو کامل خوندم قلمچی هم آزمون دادم ترازم ۵۹۰۰ شد کم مونده بود ب ۶۰۰۰ ایشالا ازمون بعدی میبرمش رو ۶۷۰۰