2733
2739
عنوان

معیاراتون واسه انتخاب شوهرتون چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 41 پست
اسم بی افته؟ 

شوهرمه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

تحصیلات

خط فکری و هم فاز بودن باخودم

مذهبی نبودن

جمعییت خونواده

وضع مالی مناسب درحد رفاه نسبی

قیافه نرمال

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اها بی اف منم اسمش میلاده😍

تکن میلادا😉

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

وفاداری و متعهد بودن خیییلی برام مهم بود که دقیقا نداشت 😏 کلی اخلاقای خوب داره اِلا این موردی که من خیلی روش مانور داشتم. اووووفففففف 😓

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

اخلاق پول موقعیت اجتماعیش و موقعیت خونوادش بالاتر از خانوادم باشه قیافه زیاد مهم نیست ترجیحا مردونه قد بلند و خوش صحبت اخلاقش کپی خودم باشه😍(ترجیحا معلم باشه) ریا نباشه یه خواستگار معلم فیزیک دارم

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
 منکه فکر میکنم تو دوران نامزدی بیشتر اخلاقاش مشخص میشه . فقط نباید وابستگی پیش بیاد که اگه اخل ...

بدبختی اینه ک ماها اگه تو نامزدی هم بهم بزنیم اسم طرف رومون میمونه