2737
2734
عنوان

پشیمونی از رد کردن خواستگار 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 5452 بازدید | 156 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا به قیافه فکر نکن همین که معمولی باشه و ناجور نباشه کفایت میکنه بعد که میری تو زندگی کم کم قیافه ...

آخه وقتی حتی یه ذره هم به دلم نمیشنه چکار کنم من یه جوریم وقتی از ظاهر کسی خوشم نیاد حتی نمیتونم خودمو راضی کنم یه بار دیگه ببینمش 😥

2728
خوب بزنه بهتر از اینه که بعدا با یه آقای مطلقه پیر و بی پول ازدواج کنی 

یه دور از جون بگین بد نیست😕

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
من میترسم سنم بره بالا بخاطر همون خیلی از معیارامو غیدشو زدم چون امتیازی هم ندارم اگ سنم بره بالا خ ...

من امتیاز داشتم ولی خب هرموقع یکی میومد تو زندگیم یکی دیگرو دوس داشتم کلا خنگ بازی زیاد درآوردم 

منم اصفهانی ام اگه مال این اطراف اصفهان مثل کوهپایه هرند نایین اینابود حق داشتی به خاطذلهجه ردش کنی ...

ماله اطراف چادگان بود به خدا خیلی رو مخ حرف میزد 

2738
آخه وقتی حتی یه ذره هم به دلم نمیشنه چکار کنم من یه جوریم وقتی از ظاهر کسی خوشم نیاد حتی نمیتونم خود ...

ببین فهمیدم حستو پس کلا بیخیال شو 

الانم از سر تنهایی احتمالا یادش کردی 

ولش کن اونم ادمه حق داره با همسری ک عاشقانه دوسش داره زندگی کنه...

انشالله ادم دلخواه میاد ب زودی 💜💜💜💜

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
اتفاقا بعد ازدواج آدم واسش اون فرد روز به روز عزیز تر میشه و دیگه فقط خوبیاشو میبینی و دیگه عیباشو ن ...

عزیزم هر کی واسه خودش معیارایی داره ،من شاید پول آنچنانی واسم مهم نباشه ولی ظاهرش واسم مهم بود

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
من امتیاز داشتم ولی خب هرموقع یکی میومد تو زندگیم یکی دیگرو دوس داشتم کلا خنگ بازی زیاد درآوردم  ...

میفهمم حستو الان.منم یه بار حماقت کردم پسرخالم که همه چی تموم بود رد کردم😔

ماله اطراف چادگان بود به خدا خیلی رو مخ حرف میزد 

حق داری من الان دوستم متولد۶۵یکی اومد مال کوهپایه بود براش میگف همچین که حرف زد میخاسم بالا بیارم بالاخره ادم باید اکه شوهر کرد شوهرشو یه جادربیاره ان شاله که خدا یه خوب برات گذاشته کنار و به زودی میاد سراغت

2706