2733
2739
عنوان

از مجردی خسته شدم☹️

716 بازدید | 84 پست

20سالمه خونه بابام سخت میگذره بهم☹️خواستگار باشغل وموقعیت خوب دارم همه چیش خوبه ولی شک دارم ک نکنه معتاد باشه دارم ب این فکرمیکنم باهاش ازدواج کنم که حدااقل بگن ازدواج کردو تنهاهم نباشم همین ک اقواممون بگن باخوب موردی ازدواج کرد..بعد تا دکترا ادامه تحصیل بدم تااونموقع اگه دیدم شوهرم معتاده طلاق بگیرم با ادم بهتر ازدواج کنم چون دیگه دکترا دارم و موردبهترمیادسراغم 😕 کارم اشتباهه یعنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر واقعا بد باشه یا معتاد،همه ی تفکرات شما میشه توهم

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
2738
اخه واقعا خونه بابا سخت میگذره بهم هم اینکه هم سنای من همشون ازدواج کردن تو اقوام

منم بهم سخت میگذره هم سنامم ازدواج کردن تو اقوام ولی هیچوقت نمیتونم کنار یکی ک دوسش ندارم بخابم و تحملش کنم مطمئنم خسته میشم ازش این کارو نکن😐

اگه درس خونی بشین خونه بابات درست و بخون تا دکتری

نمیتونم گفتم ک سخت میگذره خونه بابام هم اینکه از مجردی و تنهایی خستم خب اینم بهم محبت میکنه ک کمبودی نداشته باشم

عزیزم میفهمی داری چی میگی؟ مگه الکیه ازدواج کنی خوب نبود طلاق بگیری 

به جای اینا درستو بخون برو بر خودت کیف کن ازدواج چی داره آخه بعدشم اگه ازدواج کنی آنقدر دردسر داری که نمیتونی درست حسابی درس بخونی

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2706