2737
2734
عنوان

عاشقا بیان جواب بدن، با تجربه هاش

284 بازدید | 23 پست

عاشق شدن چطوریه؟ 

من ی سری ویژگی های همسرم رو میگم ببینید این نشانه عشقه؟ 

مثلا مامانم بغلم میکنه خیلی شاکی میشه و اصلا دلش نمیخواد کسی بغلم کنه حتی ابجی هام و بابام... 

ی وقتایی دلم هوس ی خوراکی میکنه بدون اینکه بگم میبینم اون خوراکی رو میخره و میاره

گاهی شبا خودمو ب خواب میزنم میبینم ک شوهرم میاد پیشونیم رو میبوسه یا مثلا نگاهم میکنه... 

وقتی تو آشپزخونه کار میکنم چشم ازم بر نمیداره ولی وقتی برم جلوش بشینم نگاهم نمیکنه! دچار دوگانگی شدم اصلا هیچی ب رو نمیاره ولی این رفتارای یواشکیش واسم عجیبه... 

مثلا حالم ک بده همش تو خواب و بیدارم شوهرم اصلا نمیخوابه همینجوری بالاسرم بیدار میشینه

ولی در حالت عادی انگار منو نمیبینه ب روشم نمیاره مت هستم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا ب حال حرفای عاشقانه ازش نشنیدم یا مثلا کارای عاشقانه ی جورایی سعی میکنه تازه اذیتمم بکنه گاهی و جیغمو در بیاره 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738
تا ب حال حرفای عاشقانه ازش نشنیدم یا مثلا کارای عاشقانه ی جورایی سعی میکنه تازه اذیتمم بکنه گاهی و ج ...

عاشق خجالتی 😁

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
وای عزیزم نامزد من اینجوریه مامانش میگه میمیره واست ولی زیاد ب روم نمیاره پرو نشم

چرا اخه ؟من والا پررو نمیشم تازه دلم میخواد بشنوم تا بهش علاقم بیشتر شه

عاشق خجالتی 😁

اخی😁

اره دوستت داره ولی مغرور نمیخواد به زبون بیاره

ادم دوست داره بشنوه حداقل من اینطوری ام 

2706