2733
2739

کلاس یازدهمم میخوام ترک تحصیل کنم اول بهم بگین چطور با خانوادم در میون بزارم ک قبول کنن

بعد بهم کمک کنین برم دنبال ی حرفه خوب 

خیلی ممنون♥️♥️♥️

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سال فقط موندخ بنظرم این مدتم صبرکن

درکنارش دنبال حرفه موردعلاقت باش

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2731
2738
دلیلت چیه؟ رشتت چیه؟

نمیخوام دیگ وقتی میبینم اینده ای ندارم هر روز داره افسردگیم بیشتر میشه حالم داره بدتر میشه مگه چ قد زندم دیوونه شدم 

تجربیه رشتم

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺

عزیزم واسه این کارت دلیل قانع کننده ای داری؟قشنگ ب عواقبش فک کردی؟فک کردی که میتونی با تحصیل به کجاها برسی؟

من فقط راهنماییت کردم..ولی بابت ترک تحصیل نمیتونم کمکت کنم.چون واقعاااااااا دلم نمیادد

فقط یه سالت مونده! 

مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز،غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا می گیرد و نه عشق مرز میشناسد...ارنستو چه گوارا

من مخالفم با این قضیه ولی میدونم الان اگر بیام دلایل بگم بهت بر میخوره و‌ حتماً دلیل موجهی داری

بگو که دیگه نمیتونی و اگر تو اوج کنارش بذاری امکان داره برگردی اما اگر ادامه بدی و نمره نیاری برای همیشه میبری از درس

به نظرم دوره آرایشگری ببین

من این رو مثل یه خواهر بهت نگفتم مثل یه دوست بهت میگم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ببین خودت گفتی خواهرانه پس ناراحت نشو

اگه خواهرم بود میگفتم خیلی غلط میکنی ترک تحصیل کنی هر حرفه ای میخوای یاد بگیری کنار درس و دانشگاهت یاد بگیر تو این زمونه ای که ارشد شده اندازه دیپلم واقعا ترک تحصیل کار اشتباهیه 

2706