2737
2739

دم ابروهام خالیه همه ش باید مداد بکشم، میخوام فیبروز ابرو کنم ولی شوهرم نمیذاره چه جوری راضیش کنم به نظرتون؟😁

بگو قشنگترمیشم جیگرتر میشم 

میشم هلو 😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

سوره یاسین بخون فوت کن تو غذاش

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2740
این ب نظرم حق طیبعیتونه اخه چرا باید اجازه داشته باشید 

اینجا ایران است و مردسالاری و بی ارزشی زن

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
اینجا ایران است و مردسالاری و بی ارزشی زن

باور کن یکی از دوستام میگفت سوهرم نمیزاره ابرو رنگ کنم اینا حق طبیعیه زنه چرا اخه نباید باشه من نمیفهمم واقعا هر انسان یک شخصیت مستقله و برای خودش حق و حقوقی داره حق طبیعیه زنه اینکارا

2706