2733
2739
عنوان

شماهم بیاین ببینید منکه یه متر شاخ دراوردم😨عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 2767 بازدید | 82 پست
دوتا عکس اخر چهره واقعی خودشه

اتفاقا دوتاعکس اخری لنزگذاشته

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما عزیزم.من پیجشون دارم زیاد بخاطرشون اشک ریختم و دعا کردم براشون

من داغون شدم شب استوری کذاشت که کیف خریده و رفت ارایشگاه استوری گذاسته بود

تماس گرفتم کی میری گفت ول کن منو دیه میرم راحت بشی و خندید خیلی عذابم میده هنوز باورم نمیشه که رفته

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
درمورد امضات باید بگم چون خودت درخواست حذف اکانت داشتی اگه از نی نی یار بخوای اکانتتو دوباره بهت برم ...

سلام عزیزم

به نی نی یار پنج گفتم گفت توی تماس باما بگو گفتم نه جیمیل زدن نه پیامم دادن به سیمکارتم

منم بیخیال شدم 

نی نی یار سومم گفتم یوزر پسورد و جیمیلمم دادم جوابی نداد اصن

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
2728
من داغون شدم شب استوری کذاشت که کیف خریده و رفت ارایشگاه استوری گذاسته بود تماس گرفتم کی میری گفت و ...

این حادثه منو داغون کرد.خیلی سخته.حالا من ک هیشکدومشونو نمیشناختم انقد ناراحتم و از فکرم بیرون نمیرم وای ب حال خانواده و دوستاشون.ینستا ک میرم فقط پیج خونواده هاشونو میبینم چقد داغونن بنده خداها.برا تک تکشون گریه کردم

خدا بیامرزدشون

این حادثه منو داغون کرد.خیلی سخته.حالا من ک هیشکدومشونو میشناختم انقد ناراحتم و از فکرم بیرون نمیرم ...

قطعه ۴۸هستن خواستی بری

من نمیدونستم افتاده که البته زدنش نمیدونستم

بیدار شدم شوهرم گفت هواپیما افتاده نمیفهمیدم که داداشش دیدم گفته درباره سمیرا اتیش گرفتم الان هرچی نگاه میکنم دل کسیو نشکونده خیلی مهربون بود حیفش دنیا بهش نیاز داشت 

میگف دنیای قشنگ سمیرا خیلی برای این حرفش خندیدم وقتی بود و خیلیم گریه کردم وقتی رفت

خدابیامرزه همشونو

@zhara78

خوشم اومد ازش😍🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2740