2737
2734

مامانم اصلا داداشامو یه جوریی دیگ دوست داره حتی یه بار یکی از داداشام گفت میدونم مامان تورو خدوست نداره ....هی توضیح زیادی نمی تونم بدم چون خیلللللللللیییییییییی زیاده همین قدر که تازگیا بهش گفتن تو واسه اونا مامانی واسه من زن بابا

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹
تو بچگی پدرم منو بیشتر دوست داشت مادرمم داداشمو!بعد که بزرگتر شدیدم دوتاشون بدترییین رفتارارو باهامو ...

وای من دورت بگردم اخه😔ایشالله بهترییینا برات اتفاق بیوفته با برادرتم رفیق شو نزار تنها بمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂مامانا پسر دوستن اون روز مامانه من اومد دادزد فلان چیزو کی گذاشته اونجا گفتم داداشم گفت پسر گلم ...

مثل مامان من🤣

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
اره مادرع منم میگ به خاطر استادا میری یا نمیدونم تو راه کلاست پسر دیدی چشمو روت وا شده

من قبل کنکور قلم چی میرفتم

استادریاضیش مرد جوون بود ،منم نمیگفتم توخونه یه بار اومد قلم چی دید با این کلاس داریم

میگفت کلی پول هدرمیدی بری اونو ببینی😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2731
وای من دورت بگردم اخه😔ایشالله بهترییینا برات اتفاق بیوفته با برادرتم رفیق شو نزار تنها بمونه

خدانکنه عزیزم❤😚مرسیی من بعد ازدواج اومدم یه شهر دیگه فقط گاهی تو تل یا با تلفن در ارتباطیم بعد ازدواج من که از هم دور شدیمم بیشتر قدرهمو میدونیم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اخ اخ اخ هر کلمه از حرفات عین حرکات مامان منه دقیقا مامان منم هیمنه

نقطه ضعفش اینه که بگم میرم به داداشم میگم😀

یه ذره خودمو ناراحت کنم میره مامانمو نصیحت میکنه😆😆

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
2738

به دخترا حتی یک هزاری ندادن فقط 15 تومن جهاز اونم با کلی منت ... برای داداشم ماشین خونه وسایل گرون قیمت قسطهاشو میدن حتی خرج زن و بچه شم میدن تولد  ما ک بچه های ما انگار نه انگار ولی مامانم تولد عروسش از یک ماه قبل درگیر کادویه با اینکه عروسش فاتحه خونده به همه خانواده مون با اخلاق گندش

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
از زندگیت راضی هسی،؟

شوهرمم خیلی اذیتم کرد چون اونم کم کم فهمید خانواده م چجورین گاهی اونم سواستفاده میکنه از این موضوع ولی در کل ادم بدی نیس.باز به خونه پدری ترجیحش میدم😃

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

تو دورانی که مجرد بودم حق نداشتم گوشی داشته باشم،سالی ی بار مانتو نهایتش۲بار دانشجو هم که شدم با ۵۰تومن ی ماه باید سر میکردم،الان ولی خواهم و برادرم هرکاری که دلشون بخواد انجام میدن سالی۷تا۸مانتو و لباسای انچنانی هم که واسشون به راهه،واسه من جهیزیه دادن منتشو هر بار میزارن ولی واسه داداشم موتور خواست سریع خریدن،خواهرم گوشی و لبتاب خواست سریع خریدن ولی منو انگار بچشون نیستم هنوزم که هنوزه بااینکه بچه اولشونم خیلی فرق میزارن خیلی

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم
درست میگی گلم مامانبزرگای منم از این نڟر ک شما میگی به پسراشون بیشتر توجه میکنن . ولی خانواده ی همسر ...

منم اینجا زیاد شنیدم مدل شمارو به هل حال همه جور آدمی هست دیگه احساس میکنم اینجور آدما فک میکنن دختر باوفاتره باید بهش بیشتر توجه کنن

در کل همه دنبال منفعت هستن بسته به طرز فکرشون هر کسو پر منفعت تر ببینن بیشتر بهش توجه میکنن

امیدوارم در آسایش و آرامش و سلامتی کامل به همه ی آرزوهاتون برسین 

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
همه پسر پرستن من خوشحالم که کار داداشم راه افتاده ولی مادرم از چشمم افتاد

نه اصلا اینجور نیست  در خانواده ما اینجور نیست خونه مادربزرگم یک میلیارد میکنه که سهم مامانم دویست تومنه که میدن در مورد خانواده خودمم فرقی نشده راستش من بیشتر از برادرم پول بردمو خرج کردم

2706