2726
چرا؟    

چون بچه آخرم چون باید بفکر پیری پدر و مادرم و ایندشون باشم،هنوز ازدواج نکرده دارن میگن سیسمونی هم خودت بخر،من سرکار میرفتم تا 5ماه پیش ماهی 300هزار تومن ،همه وسیله برقی هام خورد و خوراک لباس درمانم رو پرداخت کردم حالا ک بیکارم از کجا پول بیارم..

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده ی همسر من برعکسن  با اینکه همسرم تک پسره ولی به دختراش فقط میرسه و به پسرش اصلا اهمیت ن ...

نمیدونم عزیزم ولی این نتیجه ی یه تحقیقه که بیشتر از نیمی از مادرا پسراشونو بامزه و بانمکتر میدونن و بیشتر توجه میکنن

مامان منم بیشتر اخلاقی به داداشم توجه میکنه ینی گندکاری هم بکنه باز قربون صدقش میره ولی مارو با کوچکترین کاری نفرین میکنه داد میزنه ولی به موقعش پول از داداشم میگیره پس نمیده اگر منظورت مالیه به داداشمم نمیرسه ولی اگر قرار باشه وجه ش پیش داداشم خراب بشه خودشو به آب و آتیش میزنه که از چشمش نیفته

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
 درستش هم همینه.  حالا بازم خدا راشکر ما به پول مامانجونم احتیاج نداشتیم ولی خالم خیلی م ...

حالا اینکه ارث پسر دوبرابر دختره رو هم ما به همون مساوات میگیریم البته فعلا یک بچه داریم ولی تصمیممون همینه

اون پول به ادم وفا نمیکنه وقتی حق بقیم باشه

مامی بهار و بهراد  
2728

فرق نمیذارن بینمون یه منم یه داداش کوچیکتر...

ولی منو بیشتر دوست دارن😂🙈🙈

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
میرفتم دانشگاه میومدم مامانم چپ چپ نگام میکرد میگفت معلوم نیست کجاهاااامیری ،بابامم که با کلی دنگ و ...

اره مادرع منم میگ به خاطر استادا میری یا نمیدونم تو راه کلاست پسر دیدی چشمو روت وا شده

عزیزم

برام لطفا دعا کن ب خیر خوشی مشکلاتم حل بشه برات دعا کردم از صمیم قلب هر حاجتی داری بش برسی 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
نمیدونم عزیزم ولی این نتیجه ی یه تحقیقه که بیشتر از نیمی از مادرا پسراشونو بامزه و بانمکتر میدونن و ...

درست میگی گلم مامانبزرگای منم از این نڟر ک شما میگی به پسراشون بیشتر توجه میکنن . ولی خانواده ی همسرم کلا داستانشون با پسرشون یه جور دیگه س 

درکشون نمیکنم

مثلا میرم بد پسرشونو پیش مردم میگن در صورتی ک همسرم بد نیست بخدا . 

بیخیال دوستم امیدوارم همیشه خوشحال و خوشبخت باشید 😘❤

واســـہ یـــہ ســامـــورایـــی ، همـــہ جــا ژاپـنـــہ 😎😐😅

تو بچگی پدرم منو بیشتر دوست داشت مادرمم داداشمو!بعد که بزرگتر شدیدم دوتاشون بدترییین رفتارارو باهامون کردن مخصوصا به اصطلاح پدرمون زندگی همه مون و جهنم کرد کلا و منو برادرم کلی مشکل داریم هنوز.من تو سن خیلی کم ازدواج کردم و درسمو ادامه ندادم که فقط فرارر کنم.هرچند ازدواجم.نمیکردم اجازه ادامه تحصیل نداشتم.برادرمم اعتماد به نفسش خیلی پایینه و نمیتونه با بقیه درست ارتباط برقرار کنه از بس هردومون عذاب کشیدیم.تحقیر شدیم.حتی یه شب مارو از خونه انداخت بیرون و تا صبح تو راهرو نشستیم!منم افسردگی دارم با اینکه فقط 20 سالمه!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706