2733
2739
عنوان

مادرشوهرم خیلی حسوده چیکارش کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالا ی زره ام اون بخوره چیزی نمیشه عزیزم

اون خودش تو کمدش اینقد چپونده امسال ۵۰۰ هزارتومن مغز گردو خرید همشو قایم کرده

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2731
بیشتربگو بخره برات تابیشترحرص بخوره

میخره خودش ۵۰۰ هزار تومن مغز گردو خرید قایم کرده من کی ازش خواستم

2740
حرف شوهرت بد بوده یعنی چی از از خوردنیهای نازنین نخورین .بخوره چه اشکالی داره .پسردار بشم روزی همچین ...

چون خودش داره از مغز گردو و پسته بگیر تا گوشت گوسفند چپونده تو یخچال

میخره خودش ۵۰۰ هزار تومن مغز گردو خرید قایم کرده من کی ازش خواستم

بحث اینکه اون چقدرداره یاخریده نیست بحث اینکه توقع همچین حرفی ازپسرش نداشته

برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست...
چون خودش داره از مغز گردو و پسته بگیر تا گوشت گوسفند چپونده تو یخچال

خب داشته باشه .وقتی تو یه جمع کسی چیزی میخره زشته به بقیه بگین نخور .تو خلوتت هرچی میخری بخر 

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

طرف رفته ده بیست روز مونده با زن و بچه خونه ی مادرش! بعد بهشون میگه به خوراکیای زن و بچم دست نزنین! هم اشکال از مهمونه که زیاد مونده. هم اشکال از میزبانه که به راحتی بدون خجالت بهش میگن از مواد غذاییمون نخور😑😑😑 

به نظرم اگه کسی مشکلی داره دیگه نباید اینقد طولانی جایی بمونه! اگه موند نباید خوراکی عجیب غریب بخره! اگه خرید نباید به میزبان بی احترامی کنه بگه نخور! 

اگه بالعکسش اتفاق میافتاد خداییش عروس خانوم تمووووم میکرد؟ نه ولله

من خودم عروسم. پسرم ندارم .مادرشوهر نیستم. متدرشوهرمم بسیار بدجنس و ناتو هست اما گاهی باید حقایقو بپذیریم. حقیقت همینا بود که گفتم . بی احترامی کردین به بزرگتر

بابا بیخیال من اهمیت نمیدم پارسال عید واسه عید دیدنی یه سر رفتیم خونه مادر شوهرم اینا گفتن ناهار بمونین من باردار بودم ظرف نشستم اینم به تلافی جلو من آجیل و پسته و اینا نزاشت فقط یه کاسه نقل گذاشت با چایی بعد مهمون جدید که اومد جلو اونا گذاشت 

2706