2703
2553
عنوان

مادرشوهرم خیلی حسوده چیکارش کنم؟؟

555 بازدید | 42 پست

من کم خونم شوهرم برام شیر و مغز و .. گرفت من شیرو کمپوت و تخم بلدرچینو گذاشتم یخچال مادرشوهرم چپ چپ نگام میکرد بعد شوهرم گفت نازنین کم خونه از چیزاش نخورین مادرشوهرم گفت منم کم خونم چرا واسه من نگرفتی شوهرمم جوابشو داد کلا هرچی میخورم یا میخرم یه جوری نگام میکنه انگار قرض باباشو ازم میخواد اینم بگم از قبل عید روستاییم دیگه نرفتیم خونمون

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آدم زیاد موندنی خونه ی مادر شوهر بالاخره یه چیزی از توش در می آد

آز گت ناز گت

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

شوهرت چی جوابشو داد ؟؟؟

الحمدلله ک بهت میرسه

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2714
آدم زیاد موندنی خونه ی مادر شوهر بالاخره یه چیزی از توش در می آد آز گت ناز گت

اره دیگه فردا میرم

شاید اگه روزی مشکلی داشتی ولی پسرت هیچ توجهی بهت نکرد و جلوی چشمت برای زنش که همون مشکل رو داره کاری کرد ولی تویی که سال ها براش زحمت کشیدی رو آدم حساب نکرد دلت بشکنه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
یعنی خونه اونا؟ خب برید خونه خودتون دیگه. چرا مدت طولانی میمونید خونه کسی؟معذب نمیشین؟

نه اونجا راحتم اگه تیکه هاشو فاکتور بگیرم

شوهرت چی جوابشو داد ؟؟؟ الحمدلله ک بهت میرسه

گفت این اولشه فردا باید بچه بیاره تحمل نمیکنه تو خودتو مقایسه نکن

2706