2737
2734
عنوان

با شوهرم قهریم یه هفته😢کممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 2537 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وااااااتي خانوممما چتون شده شماااا هااا  چرا اين خانوم بايد پيش قدم بشه واسه اشتي  واقعععااا نمي ببينيد  شوهرش چيا گفته براتون متاسفم که اينقدر ضعيف هستيد   حالا اشتي هم کرديد واقعااا فراموشتون ميشه اون حرفااا دوما  پيش قدمي برا زمانيه که ما مقصر باشيم  با اين همه توهين و تحقير بازم اين خانوم بره جلو🤐🤐🤐🤐🤐 عزززيزم درگيرش نباش  با بچه هات باش و خانوادت عشق کن  يه چند وقت نباشه اروم تري خودش مياد معذرت خواهي تو هم قهر نباش فقط سر سنگين تر باش

نياز دارم  يه روز از خواب بيدار شم و ببينم  همه چي کابووووس بوده  و من دوباره همون دختر کوچيک 5 ساله ام که کنار مامانش ميخوابيد و تا دستاي مانش رو نميگرفت خوابش نميبرد  لطفا برام دعا کنيد  از اين برزخ بيرون بيام و همه چي درست بشه .درضمن من کاربرقدمي ام 

توی‌خونمون بنایی داشتیم ۱۰ سال پیش که شوهرم میخواستن بیان خاستگاریم 

این نقاشه فضول بود جوون بود تازه داماد بود یهم گفت  واسه شما میخاد خاستگار رفسنجانی بیاد گفتم اره 

گفت نکن دختر اینا همشون  هستن 

منم که عاشق شوهر کردن بودم نشنیده گرفتم

2738
حالا با این اوصاف بازم من برم پیش قدم بشم؟ توروخدا راهنماییم‌کنید 

به نظر من نرو

اخم و تخم نباشه ولی سرسنگین باش

آشپزی و نظافت و...باشه ولی سرگرم خودت و بچه هاات باش تا همسرت بیاد عذرخواهی و آشتی

مردای دودوی اصلا تعادل رفتار ندارن بکشن قربون صدقه میرن نکشن عین سگ پاچه میگیرن همش دنباله بهونه ان 

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
2706