2733
2734

من!

۱۰سال پیش!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی😐😂

نخند😐

قدر لحظه ب لحظه زندگیتو بدون ک ی وقت مث من نشه حسرت..

پیشبینی میشد رتبه ام زیر ۲۰۰بشه

شدم ۳هزار!

بعدم انتخاب رشته ام نرسید!! رفتم دانشگاه آزاد..

پر از شادی و انرژی بودم و الان ی دختر سرد،منفی و تنبل شدم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
نخند😐 قدر لحظه ب لحظه زندگیتو بدون ک ی وقت مث من نشه حسرت.. پیشبینی میشد رتبه ام زیر ۲۰۰بشه شدم ...

ولی هیچی از دست ندادی چیزی که تو زندگی هممون با ارزشه فقط خودمونیم 

تحصیلاتم برای بهتر کردن خودمون هست کاربرد دیگه ای نداره

ARE YOU DUMB?? ...STUPID
ولی هیچی از دست ندادی چیزی که تو زندگی هممون با ارزشه فقط خودمونیم  تحصیلاتم برای بهتر کردن خو ...

متاسفاته من بد باختم..

چون تهی شدم از همه چیزای مثبت و خوب.. ناامید شدم چون هرچی تلاش کردم ب در بسته خوردم

اگه ب گذشته میتونستم برگردم رشته ای ک توش مهارت داشتمو انتخاب میکردم نه برای کلاس گذاشتن جلوی بقیه

2738