2737
2739
عنوان

خواهر ۸ ساله ام امروز پریو.د شد😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 6464 بازدید | 200 پست
ببرید دکتر حتما  وای دختر منم7سالونیمه هست اینو گفتی ترسیدم

منم دوتا دختر دارم خیلی نگران شدم....بهتره ببریش پیش متخصص غدد اونا راهنمایی میکنن...منم دخترام ۷یا۸ساله شدن همیشه میبرمشون دکتر 

ای بابا😔حالا خودش میتونه

نه فقط جیغ و داد میزنه 😔😔 مامانم خیلی بیخیاله خدااایا بچه رو ول کرده به امان خدا

من اگه مجرد نبودم این بچه الان تلف میشد زیر دست تین مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی مواظبش باشید به کسی نگه پریود میشه و ...

چرا

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728
سن بلوغ خیلی پایین اومده خدایااا

من شنیدم بخاطر زینک و داروهای اشتها اوری که توی سن کم به بچه میدن باعث بلوغ زودرس میشه 

ولی ارثم بی تاثیر نیس و خوردو خوراک و اب و هوا

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

عزیزم خودتون ناراحت نشون ندید

خب بالاخره یه روزی باید میشد دیگه 

دیر  و زود داره سوخت و سوز نداره

براش کادو بخرید خوشحاش کنید 

من یه بار شدم تا چند ماه بعدش نشدم

بعدش هم کلی قدم رشد کرد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
نه فقط جیغ و داد میزنه 😔😔 مامانم خیلی بیخیاله خدااایا بچه رو ول کرده به امان خدا من اگه مجرد نبود ...

ای بابا تورو خدا بهش برس تو گناه داره

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738
چون نیمه اولی بود کلاس سوم  قدش ۱۲۰ فک کنم دقیق نمیدونم  وزن هم ۲۴😔

اخی بدنشم ضعیفه کاریه که شده فقط تقویتش کنید بچه کم خونی نگیره

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
نه فقط جیغ و داد میزنه 😔😔 مامانم خیلی بیخیاله خدااایا بچه رو ول کرده به امان خدا من اگه مجرد نبود ...

این یه اتفاق عادیه که برای هر دختری ممکنه اتفاق بیوفته نگرانی انچنانیی نداره که

دکتر ببریدش اون بهتر تشخیص میده مشکل داره یا ن

خیلی ناراحت شدم هم قدش وهم وزنش مثل دختر منه الان شما خونسردیتونو جلو چشم اون حفظ کنید بچه‌ اس میترسه

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2706