2733
2734
عنوان

پسرم روزی صد بار میگه..

266 بازدید | 25 پست

مامانی مامانی...دوست دارم😂😂

روزی،صدبار میگه...

باباشم که تو خونس به باباشم میگه... 

کچلمون کرده😂😂

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

دلدونم بخواد اصلا بیاد به من بگه    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر من راه میره میگه عبل من(یعنی بغلم کن)بعدشم محکم و پشت هم میبوسه منو 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2738

بچه با محبته چیکارش دارین

مث بعضی بچه ها فحش بده خوبه؟ 😑

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
بچه با محبته چیکارش دارین مث بعضی بچه ها فحش بده خوبه؟ 😑 منم میگفتم و مامانم خیلی خوشحال میشد

عصبانی بشه فحشم میده...میگه عبضی😂😂

تو هم همونقدر بگو منم دوست دارم.حوصله کن.بچه خوشش اومده ازاین جمله.

من بگم میگه تو نگو

اول باید اون بگه بعد من بگم منم دوست دارم😂😂

خدا حفظ کنه چقدر با نمک و خوشگله پسرتون  مگه خوشبختی بالاتر از اینم هست ؟ چقدر خوب تربیت شد ...

مرسی،گلم..لطف دارین😛

2706