2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم ۷ماهشه

دخترا زودتر میشینن

پسرا تا۹ماهگی جا داره

پسر من سینه خیز هم نمیره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

واسه نشستن بچه عجله نکن .میگن بعدا قدشون کوتاه میشه.بچه های من ۹ ماهگی نشستن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738

بچه منم ۶ ماهشه و نمیشینه.عجله نکن هربچه تواناییش بابقیه بچه ها فرق داره. سعیم نکن بزور بشونیش چون قدیمیا میگن باعث میشه کوتاه قد شه

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

نه. معمولا هشت ماهگی میشینن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

پسر من ۷ ماهشع نمیشینه.

هنوز زوده چ خبره ۶ ماهه دختر ۹ ماهه نشست تازه زودم چپه میشد.

بچه رو زیاد ننشون کمرش عیب میکنه.

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...

پسرمن ۵ماهگی نشست

ولی بچه ها باهم فرق دارن اصلا دیر نشده عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من اصلا ننشوندمش خودش ۸ماهگی نشست بهش فشار نگار کمرش هنوز شله چ اشکالی داره خب نشینه دیر تر میشینه

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706