2737
2739
عنوان

باردارم بنظرتون

184 بازدید | 29 پست

خانما من دخترم ۹ماهشه شیر خودمو میدم تا حالا هم پریود نشدم طبیعی جلوگیری میکنیم چن روزی ک یکم حالت تهوع دارم بحالم و میل جنسیم هم زیاد شده... دیشب از حس کردم میخام پریود شم مثل زمانی ک میشدم زیردلم درد میکرد نمیدونم از چیه.... میگم نکنه باردارم اصلا یجوریم اینم بگم که شوهرم اصلا داخل نمیریزه ولی ممکنه با پیشاب بشه یوق؟؟؟ استرس گرفتم

ن دیگه الکی ک حامله نمیشه ادم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بی بی چک بزن💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام .منم چند روزی میشه یکم تیر کشیدن سمت چپ شکمم دارم. شبا که خوابم گاهی خیلی عرق میکنم .دو سه روزه خارش گرفتم همه جای بدنم میخواره

کمر درد شدید دارم

سر معده ام درد میکنه انگار وسط سینه هام یه گردو هست داره خفه ام میکنه

گاهی سرگیجه های ریز دارم دو روزه

خیلی بیحالم

لبام خشک میشه دائم ویتامینه میزنم خشک نشه

به نظرتون اینا علائم اولیه بارداری هستش