2737
2734
عنوان

بچها دبشب با همسرم رابطه داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4956 بازدید | 127 پست
شما تا 2اردیبهشت صبر کن اگه پریود نشدی تا 15روز هنوز وقت داری به خاطر قرص و رابطه ممکنه پریودت به تا ...

مرسی ینی 15اردیبهشت برم برای از 

ارامش خود را به هیچ چیز هیچ کس  وابسته نکن...تا همیشه آن را داشته باشی 🤭🤫

ممنونم بچها دستتون درد نکنه فقی خواهش میکنم برام دعا کنید از بس حرص خوردم دارم دیونه میشم دوستتون دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه 17یا 18اردیبهشت .. این تاریخ دیگه تستم بذاری  مشخص میشه

تا اونموقع میمیرم و زنده میشم میخوتم زودتر مشخص شه ک حداقل بتونم کاری انجام بدم 

تا اونموقع میمیرم و زنده میشم میخوتم زودتر مشخص شه ک حداقل بتونم کاری انجام بدم 

باردار نیستی مطمئن باش .. دکتر من اینجوری میگفت نمیدونم خودت دیگه هرجور راحتی 

🌹
2738
باردار نیستی مطمئن باش .. دکتر من اینجوری میگفت نمیدونم خودت دیگه هرجور راحتی 

دستت درد نکنه گلی ممنونم ازت 

گیسو کمند جون برام دعا کن ک حامله نباشم الان  اگ پریود میشدم 19روز سوم سیکلم بود

انشالله که نیستی 

عزیزم شما پیشگیری که لازم بوده انجام دادی و قرصتو خوردی ، دیگه فکر و خیال و استرس تأثیری تو نتیجه نداره

پس صبور باش 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ستاره خوب شدی دختر 

خوشحالم برات

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706