2733
2734
عنوان

اومدم گدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2039 بازدید | 129 پست
ببینین میگه همیشه محتاج نیستیم انقدر ساده گیر اورده حتی نمیگه قرض میگه گدایی نمیگه میدم بعدا بهتون م ...

مگه من چی گفتم😕😲

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
 واقعا چه  خوب خدا خیرتون بده   من از این افراد نیازمند  زیاد میشناسم اگه خواست ...

تو سایت ممنوعه به دستور فتا

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم باآبرواگه احتیاج داشته باشه گوشیش که هیچ فرش زیرپاشم میفروشه ولی. گدایی نمیکنه،ضمنا مرفع بی غمم نیستم خداشاهده لازم داشتم فرشموفروختم ولی به بابامم روننداختم،بچش مهم تره یاگوشیش اگه راست میگه بفروشه دیگه

تو سایت ممنوعه با این پست طرفداری از این مدل گدایی ها تو سایت پر میشه از این افراد و من دفعه بعد حتم ...

مگه چی گفتم که قطع بشم 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2742
شوهرم حقوقشو اگه بدن ت این هفته حتما کمکت میکنم 😓

ببینین میگه همیشه محتاج نیستیم انقدر ساده گیر اورده حتی نمیگه قرض میگه گدایی نمیگه میدم بعدا بهتون میگن گوشیتو بفروش میگه من همیشه که محتاج نیستم راست میگه وقتی کاربرای ساده و مهربون تو سایتن چرا بره گوشی بفروشه راحت میشینه اونجا از شما میگیره چرا شما بهش کمک کنین؟ مطمئن باشین وقتی میگه نیازمند نیستم چیزی دارن برای فروش دفعه بعد من شما رو قطع میکنم کسی کمک بخواد بگین کمک میکنم یا حمایتشون کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

نی نی یار لطفا این تاپیک تعطیل کن  تا   ماهایی که  دل سوزندیم  کاربریمون با استارتر تعلیق نشده 

نه ولی اگه درامدداشته باشه میخرم ازکجاهاسفارش میگیرید،

یه سایت هست از اونجا ...ایران تایپیست

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2740
ادم باآبرواگه احتیاج داشته باشه گوشیش که هیچ فرش زیرپاشم میفروشه ولی. گدایی نمیکنه،ضمنا مرفع بی غمم ...

درستش همینه کسی نیازمند واقعی باشه این کاری که شما کردین میکنه

راحت تو خونه میشینن با بهترین گوشی و اینترنت میان کاربرای ساده بهشون کمک میکنن حتی نمیدونن کی پشت کاربریه شاید طرف قاچقاچی باشه شاید میخواد مواد بخره

ببینین میگه همیشه محتاج نیستیم انقدر ساده گیر اورده حتی نمیگه قرض میگه گدایی نمیگه میدم بعدا بهتون م ...

آخه نی نی یار من خیلی مهربونم دلم خیلی میسوزه 

چشمم تکرار نمیشه 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

عزیزم چرا من تو تاپیک حذف تاپیک لینک یا پست میزارم خطا میده همش چیکار کنم قبلا اینجوری نبود

نی نی یار تاپیکشو حذف کن ک مایی ک عذاب وجدان گرفتیم واسش حداقل تعلیق نسیم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
ازکجامعلوم که خانومه ؟؟؟شایدیه اقاست باچت هم چیزی گیرش نمیاد

اره حق با شماست  من دیگه حرفی ندارم 

2706