2737
2739
عنوان

شکر تیغال برای سرفه

60535 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها سی چهل روزه سرفه میکنم البته من بااین سرفه های آلرژیک  غریبه نیستم اما از مواد ضدعفونی شدید شده رفتم دکتر گفت بخاطر سرفه های مداوم دچار ورم برونشیت شدی ...خسته شدم شنیدم شکر تیغال برای سرفه خوبه ..کسی بوده استفاده کرده باشه و جواب گرفته باشه ؟ تو این روز عزیز دعام کنید که خیلی محتاجم😓

شکر تیغال خوبه دمنوش اویشن هم عالیه، دولیوان شیر و با ده حبه سیر بجوشدن بعد با عسل شیرین کن بخور معجزه میکنه

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای دقیقا منم الان ی ماهه دارم سرفه میکنم کلافه شدم دیشب تو نت دنبال دارو بودم همین شکر تیغال میگن خ ...

من بریدم دیگه یه نسخه پیدا کردم می خوام امتحان کنم میگم شاید برای من و شما جواب بده مخلوط شکر تیغال  وسه پس تون و قدومه دختر که باید دوتای اولی را بکوبیم با قدومه قاطی کنیم روزی یه قاشق از این پودرو دم کنیم بخوریم ...شاید خدا فرجی کرد

من بریدم دیگه یه نسخه پیدا کردم می خوام امتحان کنم میگم شاید برای من و شما جواب بده مخلوط شکر تیغال ...

اها مرسی عزیزم خدا کنه جواب بده

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
2738
یعنی جواب میده ؟ممنونم

جواب میده من خونوادم خیلی حساسیت شدید و مشکل برونشیت و آسم دارن زیاد تجربه کردیم

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
شکر تیغال خوبه ولی اگه تو هم مثل من حساسی یکم تامل کن.یه پیله ایه که یه حشره از ترشحات گیاه می تنه و ...

حساسم ولی می خوام امتحان کنم مهم نیست چیه..‌فقط این سرفه های لعنتی تموم شن قفسه سینم درد گرفته بس که سرفه کردم

2706