2737
2734
عزیزم  از فاصله سنیشون راضی هستی؟

اره عالیه ‌.... 

دوتاشون باهم دوستن و به هم وابسته ... همش باهم بازی میکنن و زیاد کاری به من ندارن ..‌ یه بچه واقعا سخته چون همش گیره به مامان و بابا و همش باید بهش توجه کنی و باهاش بازی کنی ..‌ خونه داداشم فاصله دو بچشون زیاده اصلا بدرد هم نمیخورن و باهم بازی نمیکنن ..‌ 

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان پسر میخوای؟

اره رژیم گرفتم و دارو هم گرفتم استفاده کردم ... برام دعا کنید 

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
اره عالیه ‌....  دوتاشون باهم دوستن و به هم وابسته ... همش باهم بازی میکنن و زیاد کاری به من ن ...

آره قبول دارم 

دختر من دو سال و نیمشه تازه 

ولی واقعا میترسم برا دومی اقدام کنم 

چون اعصابم خیلی ضعیفه 

میترسم دوتا بشن دیگه ازپسشون برنیام 😕

2731
ایشالا ایشالا ایشالا اللهم صلی علی محمد وال محمد ایشالا ک ی پسر سالم وخوشگل بیاری اللهم صلی علی محمد ...

بسیار بسیار ممنونم از دعای خیرتون ... ان شالله شما هم هر چی از خدا می خواهید به برکت روز تولد امام زمان و صلوات بر محمد و آل محمد بهتون بده

من چندماه بود مراقبتای قبل بارداری و شروع کرده بودم ولی اقدامی نکردیم

یکی از مراحلش سونو رحم بود ک ببینن وضعش چجوره

دکتره سونوگرافی بهم گفت رحمت مشکل داره و باید دارو مصرف کنی

شوهرم ک فهمید خیلی ناراحت شد و افتاد رو لج ک تو ک حامله نمیشی چرا من خودم و اذیت کنم و رابطه جوری ک من میخوام نباشه

دگ لجش کار دستم داد با بار اول حامله شدم😂

آره قبول دارم  دختر من دو سال و نیمشه تازه  ولی واقعا میترسم برا دومی اقدام کنم  چ ...

منم اعصابم ضعیف شده با بچه اولم از بس گریه میکرد و وابسته بود ‌.. ولی بخدا از روزی که دومی اومد اینقدر خوب و عاقل شد که نگو ... والا من که راضیم ... الان که سنمون کمتره خیلی بهتره باردار بشیم هر چی سن بالاتر بره بارداری سختتر میشه و اعصاب کمتر ..‌ 

بخدا توکل کن و اقدام کن ... خدا خودش همراه با تولد لچه صبر و توانایی هم بهت میده 

2740
منم اعصابم ضعیف شده با بچه اولم از بس گریه میکرد و وابسته بود ‌.. ولی بخدا از روزی که دومی اومد اینق ...

من بچم آرومه خیلی 

از دست دخالتای مادرشوهرم اعصابم ضعیف شد 

نزدیکشونیم دائم اینجان

اگه بشه خونمون رو جابه جا کنیم 😕

انشاالله هرجی خیره.چه دارویی؟مگه دارو داره؟؟

یه خانم هست دارو گیاهی میده هم برای پسردارشدن هم دختر دار شدن هم نازایی 

من دکتر بهم معرفیش کرد .دارو رو از داروخانه گرفتم فقط تروز دوم و سوم پریودی باید بخوری و رژیم کوچولو هم همراهش داد  . 

من بچم آرومه خیلی  از دست دخالتای مادرشوهرم اعصابم ضعیف شد  نزدیکشونیم دائم اینجان اگه ...

من هم تا ۶ ماه پیش جفتشون بودم الان فاصله گرفتیم 😁😁

ضرر نداشته باشه

نه اصلا دارو گیاهی هست ضرر که نداره سود هم داره ... برای رحم و جلوگیری از کیست و اینا هم عالیه ...

ضرر نداشته باشه

من با خانمه که تلفنی صحبت کردم گفتن مادرم ۵۰ سال این دارو رو به هرکسی داده پسردار شدن حالا من دارم ثبتش میکنم ... منم دیکه اعتماد کردم ... علاوه بر دارو و رژبمی که دادن رژیم سختتری رو رعایت کردم البته این دوماه آخر و خیلی خیلی هم بخدا توکل کردم ... ان شالله که نتیجه بگیرم