2737
2739
عنوان

بیاین بگین من بااین شوهر چیکا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 77 پست
آره قلبم آتیش میگیره وقتی اینجوری میگه الان دلم میخواد تمام غذارو بریزم دور

نریز دور اونقدر فلفل بزن توش تا از زبون و دهنش آتیش بزنه بیرون البته قبلش سهم.خودتو بردار بعد نقشه رو عملی کن😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.سخت نگیر شاید منظوری نداشته و ی چیزی گفته .ما هم خودمون ی وقتی ی چیزهایی میگیم بهشون که دلشون م ...

اولین بارش نیس همیشه همینجوریه متنفرشدم ازش بخاطر این اخلاقش ک انقد نمک نشناسه و فکر میکنه هروقت خوبی بهش میکنم بهش احتیاج دارم

همون اولین دفه طلاقم‌میده دیگم نمیاد دنبالم

اگ میدونی اینجوریه خب نرو...اگرم بچ نداری یل جوریه ک طلاق ب نفعته بگیر....یا اصلا تو خونش تکون نخور تهدیدش کن....مهرتو بزن اجرا...دست روت بلنو کرد برو پزشکی قانونی پوست از کلش میکنن...دلت ب حال هیچ کسم نشوزه...خ...خ...هرچی میکشیم از دست دلسوزیامونه

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
2738
افسردگی شدید دارو مصرف میکنن

انشاالله که زودتر خوب میشن عزیزم

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
همشون همینن منم وقتی شوهرمو خیلی تحویل میگیرم میگه چیه چی میخای لیاقت محبتم ندارن

خوبی که از حد بگذرد.    نادان خیال بد کند

2706