2737
2734
عنوان

شوهرای شماهم اینطورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 18 پست

شوهر منک کلا خانوادگی ب زن رو نمیدن

بارها هم بهم گفته من ب زنها رو نمیدم عین قدیمیاست

ولی دارم با سیاست درستش می کنم الان مثلا تا بغلم نکنه نمیخوابم... شبا خودم زودتر میرم تو تخت و صداش می کنم ک تلویزیون رو خاموش کن بیا منو لالا کن با صدای بچگونه

اونم میاد بغلم می کنه حتی اگ خواب باشم و جالب اینجاست ک میگ اومدم بخوابونمت😂 اونم با صدای بچگونه منم این مدل حرف زدن رو از خودش یاد گرفتم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام باهاش حرف بزنم قربون صدقش برم یجوررفتارمیکنه انگارعین خیالش نیست.اونوقت بدحرف بزنم عصبی باشم م ...

سعی کن متعادل باشی شاید زیاد محبت میکنی من زیاد محبت نمیکنم وقتی هم بکنم بخاطر همین بال درمیاره بی چاره

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
2728