2737
2739
عنوان

مامانهای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 31 پست
من ۱۹ تیر آخرین پریودی بوده الان ۳۹ هفته هستم😊

نفس های آخرت ها دیگه شکم تا کجا اومده جلو برو بزا دیگه راحت بشی 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
چون دوقلو باردارم 6 اردیبهشت سزارین میکنم الان نمیدونم چن هفته هستم حسابی گیجم

چرا زودتر برمیدارن ؟

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۹ تیر آخرین پریودی بوده الان ۳۹ هفته هستم😊

واسه زایمان استرس نداری محیطش کسایی که میان بچه رو واکسن بزنن الوده نباشه 😥

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
من اخرین پریودیم ۲۷ مرداده هفته ۳۴ عزیزم

آخرین پریودامون یکیه موندم چرا بهم گفتن 35 هفتمه فردا میرم 36 هفته یعنی چون آی وی اف کردم

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
2731
نفس های آخرت ها دیگه شکم تا کجا اومده جلو برو بزا دیگه راحت بشی 

شکمم تازه یکم افتاده،ولی علام زایمان ندارم ،تازه دهانه رحمم دوسانت باز شده ولی بچه بدنیا نمیاد شنبه نوبت دکتر دارم😔 خسته شدم

آخرین پریودامون یکیه موندم چرا بهم گفتن 35 هفتمه فردا میرم 36 هفته یعنی چون آی وی اف کردم

احتمالن چون تو ۱۵ روز جنین ات ازجنین های ما بزرگتر

اره احتمالا البته سونوی ان تی منم زایمانمو ۴ روز زودتر زده ینی الان باید براساس سونو ۳۵ هفته باشم

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2738
شکمم تازه یکم افتاده،ولی علام زایمان ندارم ،تازه دهانه رحمم دوسانت باز شده ولی بچه بدنیا نمیاد شنبه ...

ازیه ورمیگم خوش به حالت چون مشکلی پیش نیومده خداروشکرکه بچه زودتربیاد تواین زمان کرونایی ازاون طرفم الان تنگی نفس تپش قلب پربودن مثانه خالی هم داره اذیتت میکنه و دهانه رحمتم تا بازبشه اوه .

چون ختم بارداری دوقلویی 36 هفته است بارداری طبیعی 40 هفته صبر میکنن 

پس خداروشکر ما هم بایدتا ۳۸ هفته صبر کنیم 😩😩

چرا دارم از استرس خفه میشم،بیمارستان صارم زایمان میکنم فعلا از همه جا بهتر با این وضع بیماری

منم خیلی استرس دارم خدا رحم کنه بهمون تازه محدودیتهای شغلی هم کم کردن شوهرم دادرسه کلی ادم هر روز میاد اتاقش خدا خودش رحم کنه این مسئولا که دلشون واسه ادم‌نمیسوزه

عزیزم خیلی مراقب خودت باش  خونتون تند تند ضد عفونی کن سلامتی خودت و بچت خیلی مهم

چشم اره والا

2706