2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم شوهرم مسافرکشه.این روزا اصلا دراومد نداره

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2738
یچیزی میگم درمورد کرونا نیست توروخدا نترسیا اما ب شوهرت بگو حواسشو جمع کنه

تو چقدررررخوبی😍😍

امضاتو خوندم ی جوری شدم♥️

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

روی سطوح مختلف ماندگاری متفاوت داره مثلا رو استیل 20روز روی پلاستیک اخرین مطلبی که خوندم 3روز  روی پارچه 2روز یه سری هم گفتن کمتر اما من خودم با این چیزا قانع نمیشم چون ب یقین نمیگن همش اطلاعات در حال تغییر بخاطر همین خودم واقعا رعایت میکنم و فک میکنم ویروس 20روز زنده س 😑بهارین کار اینه همون شب ک میاد ماشین ضدعفونی کنده داخل ماشینشم مواد ضدعفونی کننده حداقل برای خودش داشته باشه

بگو

تا چندروز میمونه این کوفتی.😢 یه آبپاش بردار یک واحد وایتکس بریز پنج برابرش آب بریز بهش بده بگو بعد کارش اسپری کنه همهدجا.بعد حتما یکساعت در ماشین و باز بذاره که بوبره و خشک بشه. اگه الکل دارین با الکلم میشه . از یجای مطمین شنیدم توی کره جنوبی بجای وایتکس از سرکه سیب استفاده میکنن و خاصیت ویروس کشی قوی داره. اونم یه تحقیق بکن ببین درسته یانه. چون وایتکس برای بدن خیلی مضره. 

بگو

ی نفر مسافرکش بوده

مسافره ب راننده قمه کشیده 

ماشینو از راننده گرفته برده و راننده رو دستاشو با قمه زده

این اتفاق واسه یک هفته پیشه

از خودمم نیست - خالم تعریف کرده اینو

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
تو چقدررررخوبی😍😍 امضاتو خوندم ی جوری شدم♥️

خوبی از خودته عزیزدلم😍خداروشکر خداروشکر😍همیشه خوب باشین انشالله

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706