2737
2739

وای بچها این دفعه پری شدم خیلی وحشتناک شدم غیر قابل تحمل همش گیر میدم به شوهرم..دیشب چای دم کردم اوردم ریختم شوهرم باگوشیش داشت کار میکرد هی چند بار گفتم چاییت سرد نشه توجه نکرد.اخرش سینی رو برداشتم بردم اشپزخونه محکم کوبیدم رو اپن هم سینی شکست هم لیوانا..خیلی از نظر اعصاب ضعیف شدم خدایا بچها بیاید کمک کنید.از دیشب اینجوریه آقا😒 بگید چه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی از دست همسرتون عصبانی هستین  

دوتا راه دارین:
➖ یا اینکه برید مستقیم قضیه رو باهاشون در میون بذارین و یه جوری حل و فصلش کنین،
➖ یا اینکه ببخشیدش و کلا قضیه رو فراموشش کنین.

ولی معمولا ما هیچ کدوم از این دو تا کار رو انجام نمیدیم! بلکه شروع میکنیم تو ذهنمون صد بار قضیه رو تکرار میکنیم و بارها تو ذهنمون با طرف مقابل دعوا میکنیم!

نتیجه این میشه که پر میشیم از خشم و کدورت و ناراحتی... حالا یا یه روزی میترکیم و خشم مون رو روی طرف خالی میکنیم یا اینکه این ناراحتی میمونه تو دلمون و در بلند مدت میشه کینه از طرف مقابل و افسردگی برای خودمون.
👤

💟 

2738

نخورد که نخورد. این کارا چیه!! یکم مدیتیشن کن. پریود حال ادم رو خرابتر میکنه. نه اینکه تنها دلیل عصبانیتت باشه. کمی مدیتیشن. کمی مشاوره کن. من هر ماهی که زیاد استرس دارم پریودم بدتر میشه

وای منم اینجوری بودم پریودیم تموم شدتازه  رو اعصابم یکم مسلط شدم😂😑

من تو پریودیم اینقدرر بهش گیر دادم گفت الهه رابطه نداشته باشیم بهتره😂😂😂الان من کاتمممم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2706