2737
2739
عنوان

یک طرف صورتم یه دفعه جوش زده خانما

1504 بازدید | 23 پست

خانمای گل یه طرف صورتم یه دفعه یه عالمه جوش زده من صورتم اصلا جوش نمیزد الان اصلا روم نمیشه برم بیرون,دکترهم که نیست,دارویی نمیشناسین?

من ماسک خیار میزنم عالی شده پوستم دیگه جوش نمیزنه.

البته پوست صورتم جوش میزد💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دندونت عفونت نکرده؟ گاهی عفونت دندون زیاد بشه اینجوری میزنه بیرون

دندون درد ندارم,نه,نمیدونم چرا اینجور شده,دکتر هم نیست, باز خوبه فعلا قرنطینه هستیم وگرنه خجالت میکشم اینجور برم خانواده شوهرم ببینن

من این صابون و از داروخونه گرفتم عالیه برا جوش صورتم

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
فایده نداره نمیرن اصلا

صابون که من گذاشتم بگیر برامن عالی جواب میده من سه بار میزنم تو روز 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2706