2737
2734

مدرس زبان فرانسه هستم بصورت انلاین وتضمینی،کلاسها هم گروهی هستن هم خصوصی و در واتساپ برگزار میشن،مبنای تدریس کتاب cafe creme هستش که من درس رو با توضیح کامل:متن درس +ترجمه+قواعد+تلفظ همراه با ویس،انگار که شما سرکلاس هستید ولی درواقع راحتتر در منزلتون با هزینه مناسب آموزش میبینید و نامحدود برای رفع اشکال جوابگو هستم،حل تمرین و امتحان هم داریم،هزینه کلاس گروهی جلسه ای ۱۰تومن،خصوصی ۲۵تومن،هر ترم ۱۲جلسه هست و کلا ۸ترم زمان میبره،از اینجا هم زیاد شاگرد دارم که فوق العاده راضی هستن خدارو شکر😊

مدرس زبان فرانسه بصورت انلاين وتضمينى

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست دارم یاد بگیرم اما هیچ پیس زمینه و آشنایی ندارم ای کاش میشد چند جلسه اول رو رایگان ارائه میک ...

معمولا تا یک جلسه ی اول رو به درخواست بعضیا رایگان برگزار کردم ولی بعد هزینشو پرداخت کردن دوست داشتید درخواست بدید

2731
گرونه جلسه 25 تومن  واتس اپ هم همینه هزینش؟

عزیزم جدی میگی؟😳 میدونی قیمتا چقدر بالاست اونم برای تدریس با کیفیت؟کلاس گروهی هم هست،بله همش توی واتساپه

عزیزم جدی میگی؟😳 میدونی قیمتا چقدر بالاست اونم برای تدریس با کیفیت؟کلاس گروهی هم هست،بله همش توی وا ...

میشه یه جلسه گروهی تو واتس اپ اومد و دید چجوریه؟

ببینم میتونم با این  شرایط یاد بگیرم یا نه

2738