2733
2739

والله من نتونستم راهنمایی کنم حالا سوال بعدیت چیه بگو شاید تونستم راهنماییی کنم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون مرسی لطف دارید 

یعنی تا همین حد بسه سوالاتتتون

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2731
خواهش میکنم لطف دارید چشم حتما به ذهنم برسه میگم ممنون

باشه مامنتظر میمانیم-

واقعا فکر نمیکردم نی نی سایت همچین پتانسلی رو هم رو کنه!!!

خواهش میکنم راستش من چند تا ملودی ساختم و دوست دارم اهنگ کاملش کنم و ولی اصول رو خیلی نمیدونم شما سر رشته ای دارید؟

2738
 خواهش میکنم راستش من چند تا ملودی ساختم و دوست دارم اهنگ کاملش کنم و ولی اصول رو خیلی نمیدونم ...

نه ببخشید

ولی امیدوارم موفق باشید

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........