2733
2739
عزیزم تو ۴ هفته که اصلا قابل دیدن نیست... تو نت هم اگه سرچ کنی میگه ماهانه چندین درصد از خانوما بار ...

من بعد ی هفته آزمایشم۱۲۱۸ شد تستمم مثبت شد بعد بیس روز رفتم سونو گفتن ی چیز شش میلیمتر هست ک نگا کردم چهار هفته و شش روز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عکس سونو مو گذاشتم

خب گفته تست بتا بده ، در صورت مثبت بودن تست بتا باید سونو جهت وجود و تایید ساک انجام بشه...

تست بتا دادی؟

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
خب گفته تست بتا بده ، در صورت مثبت بودن تست بتا باید سونو جهت وجود و تایید ساک انجام بشه... تست بتا ...

من الان رفتم دستشویی یه چیز خیلی بزرگ ازم دفع شد ک از وحشت سکته کردم تکه گوشت بزرگ بود😭این سونو هم الکی بود من ک بتا داده بودم دکترمم گف الان باید هشت هفته باشی شاید با دقت نگا نکرده یا آب نخوردی خیلی ترس داشت بدنم میلرزه

من الان رفتم دستشویی یه چیز خیلی بزرگ ازم دفع شد ک از وحشت سکته کردم تکه گوشت بزرگ بود😭این سونو هم ...

واااااای خدای من😦😦😦😦

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

البته بگم که این که به نظرت تکه گوشت بود ، چیزی نیست جز دیواره رحمت...

چون سرعت تخریب دیواره رحم زیاد هست ، اون موادی که خون رو رقیق میکنن وقت پیدا نمیکنن که عمل کنن و تخریب دیواره به صورت خون رقیق بیرون بیاد..‌.

دکتر زنان هم به دوستم همینو گفته بود...

برو تو نت سرچ کن توضیح راجع بهش هست...

2738

من با همه ی شماره هایی ک داخل سایت بود تماس گرفتم ولی هیچکدوم مثل خانوم مقدم نتونست اعتمادمو جلب کنه و واقعا هم کارشون بی نظیر بود.چون دوستمم پزشک هستش و همکاره دوستم بودتو‌بیمارستان؛ رفتم حضوری قرصو ازش تحویل گرفتم که دیگه خیاااالم کامل راحت باشه.ولی‌ ارسال هم‌دارن هرشهری که باشین تو نظرات هم زیاد تعریفشونو شنیده بودم.هم قرصشون اصله هم موقع مصرف دلسوزانه همراهیتون‌میکنن تلفنی.

شمارشو میذارم برای کساییکه دنبال پزشک مطمئن هستن (09368276195)