2733
2734
البته اینام تا حدودی درسته و صد در صد نیست مثلا من همیشه سردمه، ولی سرد نیستم

بله اگر فقط یک نکته رو در نظر بگیری تشخیص طبع نمیشه داد چون اون سرد بودنتون میتونه از کم خونی یا کم کاری تیرویید باشه

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین راه اینه که       برید پیش یه متخصص طب سنتی       اون تشخیص بده   طبع دقیق هرکدوم تون چیه
راه دیگه ای هم هست     و اون هم تست های تشخیص مزاج در اینترنت هست     (چندتاش خیلی معتبر و خوبن )

نشونه های کلی ش هم اینه  >       آدم های گرم مزاج : واکنش های سریع دارن - تیزترن - انرژی بیشتر دارن - خواب به اندازه و کمتری نسبت به سردمزاج ها دارن > هرچی بدن گرم تر باشه خواب کمترهه - بخاطر طبع گرمی که دارن بیشتر تمایل دارن ترشی جات بخورن تا طبع شون متعادل بشه ولی گرمی هم می خورن > شیرینی مثل خرما عسل هم دوست دارن و می خورن  ولی گرایش بیشتری به سمت ترشی جات دارن مثل لیمو ترش  قره قروت و....  - گرم مزاج ها معمولا حواس و حافظه بهتری دارن - اراده قوی تری هم دارن --- گرم مزاج ها معمولا شکم ندارن یا شکم کمی دارن > تناسب اندام بهتری دارن

سرد مزاج ها  >  واکنش کند - انرژی شون کم ه - معمولا آروم هستن - از بس کم انرژی هستن بی حالن (هرچی سرد تر بیشتر) - خواب بیشتری دارن (هرچی سردتر باشه بیشتر تمایل به خواب داره - بخاطر طبع سردشون اگر ترشی جات بخورن فشارشون سریع میوفته سرگیجه می گیرن بخاطر همین تمایل بیشتری به  شیرینی جات دارن تا طبع شون متعادل بشه - سرد مزاج ها معمولا حواس پرتی بیشتر و حافظه ضعیف تری دارن - معمولا شکم دارن و نسبت به گرم مزاج ها چاق ترن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نیدونم، خب ببین ترشیجات میپسندی؟  یا بقول دوستمون همیشه گرمته یا سرد؟

پاھام حتی وسط تابستون یخہ اما خب ب بقیش فا حالا توجہ نکردہ بودم چرا آدمای عادی تو ھر فازی ھستن من تو اونا نیستتتتتتتتم😭

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
2731
پاھام حتی وسط تابستون یخہ اما خب ب بقیش فا حالا توجہ نکردہ بودم چرا آدمای عادی تو ھر فازی ھستن من تو ...

دیر عصبانی میشین یا زود؟کسل و بیحالید یا پر انرژی و اکتیو؟

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@

و یه چیز دیگه که خیلی واضح ه
سرد مزاج ها      >  دربرخورد با هوای سرد   سرمای بیشتر احساس می کنند و سریع تر واکنش نشون میدن و به لرز میوفتن       اما در برخورد با هوای گرم > برعکس > عاشق هوای گرم هستن
گرم مزاج ها   > دربر خورد با هوای سرد > خیلی لذت می برن  هوای سرد رو  هوای خنکی می دونن       ولی هوای گرم  براشون آزار دهنده است  هرچی طبع گرم تر باشه زودتر به عرق کردن میوفتن و گرم شون میشه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

[QUOTE=131816851]دیر عصبانی میشین یا زود؟کسل و بیحالید یا پر انرژی و اکتیو؟[/QUOT خیلی خیلی زود عصبانی میشم انرژیمم معنولیہ رو ب بالا

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
2738