2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چون نمیاد من بگیره

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2728

من 

حالم ازش بهم میخوره انقدر حرص خوردم الان کمردرد شدید گرفتم پاچپم هم درد میکنه 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738

من قهر نیستم ولی ی کار  بد کردم 

امروز همسرم برام رو لپ تاپ ی کار خیلی قشنگی کرد ک من خیلی خوشحال شدم بعد هی گفت بیا باهم فیلم ببینیم و ممم گفتم باشه الان میام . تو همین حین ی بحثی با دوستام پیش اومد ک رفتم اونو جواب بدم ک حالا چندانم واجب نبود بعدهمسرم ناراحت خوابش رفت 😢 اخه زیاد دوست نداره گوشیو و دوستامو ب بودن با اون ترجیح بدم و حق داره صد در صد .  اصن هیچی نگفت ک ناراحته و اینا من خودم حس کردم . الانم از عذاب وجدان تا الان بیدارم .😢

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

قهر نیستم ولی سرسنگینم ...انقد بدم میاد وقتی تو کارش مشکل پیش میاد بی حوصلگیاشو و ناراحتیاشو  ورمیداره میاره خونه ...هزار بار بهش گفتما ... ختی پشت درم کاغذ زدم لطفا با لبخند وارد شوید ولی بازم گوش نمیده 

زبونت لال خدا نیاره 😂

بگو اشتم با زبون بیچاره استاتر چکار داری

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2706