2737
2739

حوصله اش رو ندارم باهاش حرف بزنم نمی‌دونم اون خیلی دوسم داره و کاری کرد من خاطره گذشته ام رو فراموش کنم به نظرتون باهاش بد کردم

زیاد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خوکردی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

نه خوب کردی یکی هم باخودت همینکارو میکنه🤦🤦

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
قانون طبیعت میگه هر عملی یه عکس العملی داره  امیدوارم کسی با شما این کارو نکنه  خودم تجر ...

همین که ایشون گفت

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|

به قول خسرو شکیبایی که وقتی یکیو به خودتون علاقمند میکنید،در برابرش مسئولید و نباید بی دلیل این کارو کنید.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
نه من تو غمه کیه دیگه بودم و یک روز با این چت کردم و کم کم دیدم اون بهم ابراز علاقه میکنه

اخ نگو.درد مشترک داریم اومدم غم خیانت شوهرمو.یادم بره که زن گرفته با یکی چت کردم پسره هم تنها بود و افسرده حالا یگه حالم خوب شده به لطف تو میگه هیچی از خانومی کم نداری بیا زن خودم شو😓من دیگه رد دادم😲😦

2706