2737
2734

دوستان گفته بودم تاپیک از تجربیات خودم برای بهتر شدن پوست میزنم تگتون میکنم کاربری خیلیاتونو پیدا نکردم که تگ کنم ببخشید

من قبلا پوستم مثله ایینه بود شفاف سفید بدون هچ لکو جوشی‌‌ ولی حیف خراب شد الان داره کم کم مث قبل میشه...

بچها من پوستم بع شدت حساسه‌ و چرب برا همین چیزهای مختلف نمیتونم استفاده کنم و پوست برای زیبایی خیلی مهمه

مرحله اول برای خوب شدن پوستم همه کرم هامو جم کردم ینی پنکیک کرم پودر ضد آفتاب مرطوب کننده و....همه رو ممنوع کردم

هیچگونه مواد ارایشی بع پوستم نمیزدم

این مهم ترینشه بچها مخصوصا کرم پودر و پنکیک به هچ عنوان مصرف نکنید...

دومی اینک از کرم زینک اکساید استفاده نکنید شاید ی مدت نتیجه بگیرید ولی چن وقت دیگع واقعا پوستو خراب میکنه

۳. ی آلورا از عطاری بخرین هر روز از ژل داخلش یکم بردارید تو ظرف بکوبید و بع صورتتون بزنید

(دوستااان اگر ژل داخلش زرد رنگ باشه ینی خراب شده و خاصیتی نداره استفاده نکنید)

۴.هفته ای ۳ بار سفیده تخم مرغ رو ب صورتتون بزنید و بعد ۱۵ دیقه بشورید

(سفیده تخم مرغ خیلی پوست من رو بهتر کرده چن دفعه استفاده کنید میبینید چقدددرر شفاف و تمیز میشه پوستتون)

بعد یه مدت استفاده دفعات رو به هفته ای یک بار برسونید

۵.برای شستن صورتتون از صابون استفاده نکنید اصلا صابون پوست رو خشک میکنه میتونید از شامپو بدن یا ژل شستشو استفاده کنید و با فیس براش بشورید

۶.دست زدن به جوش ممنوع

۷.هر روز کع بیدار شدید ی تیکه یخ بردارید و‌چن دیقع رو صورت ماساژ بدید بعدش با یه حوله ی نرم پاک کنید صورتتونو.. اولش شاید سخت باش براتون ولی عادت میکنید

بچها هفته ای دوبار هم ماساژ یخ کافیه ولی من خودم هر روز انجام میدم...اگه میتونید هم اب خیار بریزید تو قالب یخ و از اون استفاده کنید‌..

این روش هم خیلی ساده هست هم معجزه میکنه

۸.اگه عسل طبیعی یا روغن زیتون دارید هفته ای یبار استفاده کنید..بچها اگر عسلتون طبیعی نیست به هبج وجه نزنید به صورتتون فقط فقط عسل طبیعی نتیجه میده هفته یبار

۹.اب برنج هم خوبه هم میتونید برا پوست استفاده کنید هم موهارو پرپشت میکنه

بچها این راهکار های که گفتم خیلی ساده و کم هزینه هست من بجای استفاده از کرم ها و مواد شیمیایی و هزینه تو کلینیک های زیبایی از این روش های اسون نتیجه گرفتم

عزیزان من پوست با پوست فرق میکنه قبل از استفاده از این روش ها روی پوست دست یا زیر چانه امتحان کنید که اگه بوقت حساسیت داشید معلوم بشه و استفاده نکنید(من پوستم یکم به الورا حساسیت نشون داد)

بچها همه این کارا رو تو یه روز انجام ندیدا برندارید تخم مرغ بزنید بعدش عسل بعد روغن زیتون اب برنج و...بالا نوشتم کی استفاده کنید ازشون..

اینا تجربه های کم هزینه و اسون من بود که نتیجه گرفتم امیدوارم شماهم نتیجه بگیرید

جم بشید عکس بذارم

@مدل70    

@فسقلک    

@مامان_طه2    

@eyesoo    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

روشهات خوب بود. به نظرم صورتو فقط باید با اب خالی شست. فقط دو روز یه بار با ژل شست. حتی پوست چرب. ارایشم که پوستو داغون میکنه

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2706