2733
2739

کله پاچه خودش چرب و خوشمزه هست لازم نیست کاری بکنی مثل آبگوشت درست کن بعدم با لیمو تازه یا ترشی و سبزی خوردن بخورید

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بشورش پاچه هارو هم نصف کن بعد پیاز زیااد با یکم روغنو زردچوبه تفت بده بعد کله پاچه رو بریز تو قابلمه دیگه اب جوش بریز ۳ تا قل که خورد ابشو بریز دور و بعد به پیازا اضافه کن از الان که بذاری ت. قابلمه واسه ساعت ۸ و اون وقتا امادس ولی تو زودپز ۲ ساعت کافیه وقتی تقریبا پخت نمک فلفل قرمز فلفل سیاه و هر ادویه دیگه ای که دوست داشتی اضافه کن

2731
کله پاچه خودش چرب و خوشمزه هست لازم نیست کاری بکنی مثل آبگوشت درست کن بعدم با لیمو تازه یا ترشی و سب ...

آب چقدر باید بریزم تا اندازه  ای که روش بیاد یا کم؟؟؟

سیری چیزی نندازم توش؟؟؟

رفیقم بود 

با آرد تمیزبشور. بین پاچه رو ببر یه غده مویی داره بگیر. کله رو هم از دماغش چندبار بکوب زمین تا محتویاتش بیاد بیرون. نخود رو اگه تونستی چند ساعت خیس بده. بعدم با پیاز زیاد و زردچوبه و کمی ادویه و فلفل سیاه و نخود بزار بپزه بعد یکساعت نمک بزن. وقتی پخت روغن روشو بگیر و بریز تو ماهیتابه کوچیک و کمی که داغ شد دارچین زیاد بریز و قاطی کله پاچه کن.. فوق العاده میشه نوش جان

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
با آرد تمیزبشور. بین پاچه رو ببر یه غده مویی داره بگیر. کله رو هم از دماغش چندبار بکوب زمین تا محتوی ...

من خودم متنفرم از کله پاچه

چندشمم میشه

موندم چطور بشورمش

پاچه آرد از کجاش ببرم؟؟؟

رفیقم بود 
2738
من خودم متنفرم از کله پاچه چندشمم میشه موندم چطور بشورمش پاچه آرد از کجاش ببرم؟؟؟

پاچه خودش یه شکاف داره از همونجا ببر و غده مویی شو حتما بگیر. اگه این مدلی که گفتم درست کنی خودتم عاشقش میشی. 

من خودم متنفرم از کله پاچه چندشمم میشه موندم چطور بشورمش پاچه آرد از کجاش ببرم؟؟؟

شسته نیست؟ حواست باشه اون غده رو که تو مغزه در بیاری من بلد نیستم پاک کنم میدم مادرشوهرم پاک کنه شما هم بهتره بدی برات تمیز کنن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
پاچه خودش یه شکاف داره از همونجا ببر و غده مویی شو حتما بگیر. اگه این مدلی که گفتم درست کنی خودتم عا ...

حتما درست میکنم به روشتون

خودم که لب نمی زنم

خوب بشه شوهرم پزشک میده که کله پاچه های مهین بیسته

پوز مامانتو بزنم😂😂😂

رفیقم بود 
شسته نیست؟ حواست باشه اون غده رو که تو مغزه در بیاری من بلد نیستم پاک کنم میدم مادرشوهرم پاک کنه شما ...

پاک شسته اس شوهرم میگفت تمیز شده است گرفته

اما چون تا حالا ندیدم نمیدونم چی به چیه

رفیقم بود 
هستی عزیزم؟؟؟ آب چقدر بریزم روش؟؟؟؟ زیاد؟؟؟

نصف قابلمه آب بریز وقتی جوش اومد شعله شو کم کن و در قابلمه رو بزار

نصف قابلمه آب بریز وقتی جوش اومد شعله شو کم کن و در قابلمه رو بزار

پیازارو شده نکنم؟؟

من دو تا پیاز توش خرد کردم متوسط بودن کافیه بنطرت؟؟؟

ساعت دو بار گذاشتم‌امیدوارم‌خوب شه

رفیقم بود 
2706